Strona główna 0_Slider Po wypadku zmarła pasażerka

Po wypadku zmarła pasażerka [FOTO]

2

Tragiczny finał miał wypadek na drodze krajowej nr 5 koło miejscowości Stawiska w gminie Strzegom. Zmarła pasażerka samochodu, który wpadł do rowu.

infiniti2

– Do zdarzenia doszło 9 października o 13.20. 53-letni kierujący samochodem marki Infinity podczas wyprzedzania wpadł w poślizg i zjechał do rowu. Auto uderzyło w betonowy przepust – mówi Grzegorz Oleśkiewicz z KPP w Świdnicy. Do wydobycia kierowcy i pasażerki potrzebna była pomoc straży pożarnej. Strażacy musieli rozcinać karoserię.

51-letnia kobieta została zabrana z miejsca zdarzenia przez pogotowie lotnicze. Niestety, lekarzom z wrocławskiego szpitala nie udało się uratować jej życia. Kierowca ze złamaną nogą i stłuczonym płucem przebywa w świdnickim szpitalu Latawiec.

Agnieszka Szymkiewicz
szymkiewicz@swidnica24.pl
Zdjęcia KPP w Świdnicy

  • Michał

    Starcie z betonowym przepustem zbyt często pozbawia życia. Nie ważne czy jechał za szybko czy ktoś kogoś zepchnął – ktoś dopuszczający takie rozwiązania powinien stracić pracę. A wystarczy robić je skośnie, łagodnie opadające do rowu, wtedy auto po prostu poleci w pole. Koszt chyba nie wzrośnie drastycznie?

    • Mateusz

      Dokładnie. Trzeba być kompletnym idiotą, żeby takie przepusty stawiać, a takich przepustów wiele w naszym kraju…