Wiatr powalił zardzewiałą latarnię

Wiatr powalił zardzewiałą latarnię [FOTO]

4
PODZIEL SIĘ

Dużo szczęścia mieli kierowcy i właściciele samochodów, zaparkowanych przy ul. Łokietka w Świdnicy. Powalona na jezdnię latarnia nikogo nie zraniła ani nie uszkodziła pojazdów.

Słup dosłownie o centymetry ominął jeden ze stojących na parkingu samochodów. Widać, że latarnia była już kompletnie przerdzewiała.

W całym powiecie świdnickim mocno wieje. Strażacy byli w ciągu ostatnich godzin wzywani do złamanych konarów i powalonych drzew m.in. w Świdnicy na ul. Kliczkowskiej i Kozara-Słobódzkiego, w Świebodzicach, Roztoce, między Białą a Zebrzydowem, w Wieruszowie i Burkatowie.

/asz/

 

 • Waldi

  I już właściciel latarni powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności. Tak po prostu, nie czekając na nieszczęście. By pamiętał, że ma jeszcze inne latarnie. Być może w takim samym stanie. A tamte już mogą nie dać szansy na przeżycie człowiekowi.

 • sowa

  Niestety nie u nas. U nas żeby uruchomiły się wszystkie komisje, urzędy i instytucje ktoś musi zginąć przygnieciony np.: taką latarnią. A tak czym tu się zajmować jak słup upadł tylko na parking…

 • sąsiad z przeciwka

  większość starych słupów nie tylko elektrycznych (latarni ) u podtsawy jest przerdzewiała…nikt tego niekontroluje i nieskontroluje

  • sowa

   Dokąd ktoś nie zginie a wtedy bankowo mądre gadające głowy wyjdą z każdego możliwego miejsca