Strona główna 0_Slider Szykują VI Motopiknik dla Damiana. Wśród atrakcji Złomek!

Szykują VI Motopiknik dla Damiana. Wśród atrakcji Złomek!

0

Damian Nazarko z Jagodnika od urodzenia zmaga się z ciężkimi chorobami, ale jego bliscy walczą o to, by nie zabrakło środków na leczenie i rehabilitację. Dzięki wsparciu wielu ludzi co roku dla chłopca organizowany jest Motopiknik z mnóstwem atrakcji. W tym roku znów szykuje się wspaniała zabawa, ale w nowym miejscu. VI Motopiknik odbędzie się na boisku sportowym ŚOSiR przy Szkole Podstawowej nr 1 w Świdnicy (ulica Galla Anonima).

Już teraz warto zarezerwować czas 17 lipca od 12.00 do 19.00. Uczestnicy będą mogli obejrzeć samochody rajdowe i terenowe, najmłodsi będą mogli poskakać na dmuchańcach i wziąć udział w zabawach, przygotowanych przez animatorów. Nie zabraknie DJ-a i specjalnych gości, jak choćby doskonale znany dzieciom bohater animowanego filmu – Złomek.

Podczas pikniku zorganizowana zostanie loteria fantowa, a do wygrania  m.in. vouchery do restauracji, na tor cartingowy i do salonów piękności.

W ubiegłym roku dzięki hojności uczestników imprezy udało się zebrać ponad 20 tysięcy złotych.

Pieniądze są bardzo potrzebne na leczenie i rehabilitację. Damian, który kończy 16 lat, od urodzenia choruje na stwardnienie guzowate i padaczkę lekooporną. Ponadto wykazuje on również zaburzenia ze spektrum autystycznego. Cała kwota uzbierana podczas pikniku zostanie przekazana na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, której chłopiec jest podopiecznym.

/red./

Poprzedni artykułJak przejść do Orange Flex?
Następny artykuł„Wszystko jest rozpoczęte, nic nie jest skończone”. Mieszkańcy skarżą się na uciążliwą i dłużącą się przebudowę al. Niepodległości