Strona główna 0_Slider Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica grają o przełamanie

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica grają o przełamanie [RELACJA LIVE]

0

Biało-zieloni w ostatnich tygodniach kontynuują serię trzech meczów bez zwycięstwa. Najwyższy czas na przełamanie. Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica podejmą na swoim terenie ekipę WKS-u Wierzbice. Startujemy o godz. 16.30, zapraszamy na tekstową RELACJĘ LIVE.

Skład gospodarzy: Kot, Paszkowski, Stachurski, Kasprzak, Kozachenko, Białas, Białasik, Trzyna, Pasek, Zygadło, Myrta.

Skład gości: Kodliuk, Idzuak, Ciurkot, Boruta, Cichocki, Kuboń, Śmigielski, Paszek, Gębarzewski, Mazurek, Skowronek.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

1′ – pierwsza akcja biało-zielonych, piłkę z prawego skrzydła dorzucał Paszkowski, ale złapał ją pewnie Kodliuk.

2′ – odgryzają się rywale, naszą bramkę atakował Śmigielski, ale piłka wylądowała poza linią końcową boiska.

4′ – piłka trafia do wierzbickiej sieci, zdaniem sędziego asystenta pozycja spalona Damiana Kasprzaka – gol nieuznany.

7′ – strata świdnickiego zespołu w okolicach środka boiska, szybko ratujemy się faulem, przerywając grę.

9′ – dwie fenomenalne interwencje Kota, który broni uderzenie jednego z rywali, a następnie i dobitkę tego strzału. Trzecia próba już niecelna. Było bardzo, bardzo groźnie i to zdecydowany sygnał ostrzegawczy.

12′ – próba dośrodkowania Trzyny, nasz pomocnik nabity jeszcze przez interweniującego obrońcę i grę od bramki rozpoczyna golkiper WKS-u.

14′ – dobra akcja gospodarzy, dośrodkowanie Paska wybijają na rzut rożny rywale. Futbolówkę centruje Kozachenko, lecz świetnie interweniuje bramkarz z Wierzbic.

16′ – dośrodkowuje Kasprzak, do uderzenia złożył się Pasek, ale ta próba nie zrobiła wrażenia na bramkarzu gości.

18′ – w odpowiedzi na świdnicką bramkę uderzają rywale, broni Kot.

21′ – seria dośrodkowań świdniczan, a wszystko kończy się niecelnym uderzeniem Kozachenki.

25′ – próba zagrożenia bramki przez rywali – futbolówka wyraźnie mija bramkę strzeżoną przez Kota.

27′ – dwa dośrodkowania z rzutów rożnych miejscowych, znów bez większego sukcesu.

30′ – tempo meczu nieco siadło, cały czas w Świdnicy bez goli.

32′ – Białasik – żółta kartka.

37′ – w ostatnich minutach przy piłce utrzymują się świdniczanie, ale cały czas dobrze zorganizowana defensywa WKS-u nie pozwala na zbyt wiele.

38′ – rzut rożny wykonuje Kozachenko – brakło niewiele, by piłka została wpakowana do sieci.

40′ – kontra gości, na nasze szczęście uderzenie z wnętrza pola karnego jest niecelne.

41′ – bardzo dobra akcja Paszkowskiego, dośrodkowanie w pole karnego do Myrty, który uderza niestety dla nas niedokładnie.

43′ – uderza z dystansu Kozachenko, piłkę odbija bramkarz WKS-u.

44′ – taktyczny faul Paszkowskiego – żółta kartka.

koniec pierwszej połowy – 0:0

46′- rozpoczynamy drugą połowę bez zmian w składach.

48′ – dośrodkowuje piłkę w pole karne Kozachenko, Myrtę ubiegł bramkarz WKS-u.

49′ – niebezpiecznie traci piłkę Kozachenko – na szczęście skończyło się jedynie na zagrożeniu.

49′ – kolejna strata tym razem Trzyny, szybka kontra rywali i gol Dominika Kubonia! 1:0 dla WKS-u Wierzbice!!!

53′ – dobrze atakował Trzyna, piłkę na rzut rożny wybijają przeciwnicy. Dwie centry z narożnika nieskuteczne. Atakujemy, ale cały czas brak argumentów.

57′ – Dubas zastępuje Białasa.

58′ – uderzał z dystansu Trzyna, piłka po kontakcie z nogami obrońcy wyszła poza pole gry.

59′ – dośrodkowuje Kasprzak, piłkę głową pakuje do sieci Myrta – mamy remis 1:1!!!

61′ – prawdziwa remontada na obiekcie przy ulicy Śląskiej, z bardzo ostrego kąta trafia do bramki Białasik – prowadzimy 2:1!!!

65′ – Michta zastępuje Paska.

68′ – Michta – żółta kartka.

69′ – Michta fantastycznie mija obrońcę WKS-u i w sytuacji jeden na jednego z bramkarzem trafia na 3:1!!

73′ – kontra świdnickiego zespołu, Trzyna zszedł z lewej flanki na prawą nogę, lecz uderzył finalnie niedokładnie.

76′ – Gliwa wchodzi na boisko za Białasika.

79′ – z rzutu wolnego kropnął Kozachenko – z trudem interweniował, ale skutecznie bramkarz WKS-u.

80′ – Migas zastępuje na boisku Myrtę.

84′ – Tragarz zmienia Zygadłę, rozgrywając pierwszy mecz od czasu urazu odniesionego 12 marca w starciu przeciwko Sokołowi Marcinkowice.

85′ – blisko czwartego gola dla miejscowych – futbolówka po strzale Dubasa mija światło bramki.

90′ – wkraczamy w doliczony czas gry – zagramy dłużej minimum 4 minuty.

koniec spotkania – jeszcze blisko trafienia był Tragarz, ale futbolówka przeleciała obok bramki. Koniec – 3:1 wygrywają gospodarze!!!