Strona główna 0_Slider Wyruszyli na skuterach w Alpy. Dla Antosia!

Wyruszyli na skuterach w Alpy. Dla Antosia!

0

Punktualnie o 6.00 pięciu śmiałków na niewielkich skuterach ze Świebodzic ruszyło w daleką podróż. Na swoich maszynach chcą zdobyć Alpy i dotrzeć nad jezioro Garda. To kolejna wyprawa SkuterMenów, która jest nie tylko frajdą, ale także akcją charytatywną. Podróż dedykowana została małemu Antosiowi, który urodził się z połową serca.

Po zdobyciu chorwackiej Puli w 2021 nasze skutery wyruszają w kolejną wyprawę! Tym razem za cel obieramy sobie dwie duże przełęcze górskie: Grossglockner w Austrii i Stelvio we Włoszech. Tak jest! Ruszamy do ojczyzny skuterów czyli gorącej Italii. I dojedziemy tam pokonując po raz kolejny wysokie Alpy! Końcówki lata tym razem będziemy szukać w okolicach jeziora Garda. Również i tym razem chcemy wesprzeć akcję charytatywną. W tym roku walczymy razem z Antosiem ze Świebodzic! Ten mały wojownik potrzebuje Waszego wsparcia żeby zebrać astronomiczną kwotę 2 milionów PLN na operację serca. Swoją wyprawą chcemy nagłośnić tę zbiórkę, dołożyć się do niej i dodać małemu i rodzicom nieco siły. Zapraszamy serdecznie do śledzenia wydarzenia i wsparcia zbiórki! – zachęcają śmiałkowie wraz z osobami wspierającymi akcję.  Uczestnicy podróży dzień przed wyjazdem spotkali się z burmistrzem Świebodzic Pawłem Ozgą.

Postępy podróżników można śledzić na facebooku w wydarzeniu Skuterowe Alpy. Akcji została dedykowana skarbonka „Motoserca dla serduszka Antosia” na portalu siepomaga.pl. Mimo że podróżnicy dopiero wystartowali, już udało zebrać się ponad 3 tysiące złotych. Cel to 5 tysięcy, ale wszyscy mają nadzieje, że będzie o wiele więcej.

/opr. red./

Poprzedni artykułWalczyli w Miękini i na PGE Narodowym w Warszawie
Następny artykułKoncertowanie z miłością. Jesienna edycja VII Festiwalu Schlaga rozpoczęta [FOTO]