Strona główna 0_Slider Spektakl komediowy „Miłosna pułapka” już 11 lutego w Świdnicy!

Spektakl komediowy „Miłosna pułapka” już 11 lutego w Świdnicy! [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Na teatralnej scenie Świdnickiego Ośrodka Kultury zaprezentowany zostanie spektakl „Miłosna pułapka” w doborowej obsadzie aktorskiej. W przedstawieniu zobaczymy m.in. Magdalenę Wójcik, Jacka Rozenka, Sylwestra Maciejewskiego, Agnieszkę Mrozińską, Michała Lesienia-Głowackiego czy Tomka Ciachorowskiego. Komedia romantyczna w ich wykonaniu w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą i mężczyzną. Stawką jest prawdziwa miłość. Spektakl będzie grany 11 lutego o godz. 17.00 w Świdnicy. Kto wygrał zaproszenie na to teatralne wydarzenie?

– Joanna Galewicz jest piękną, utalentowaną aktorką u szczytu kariery. Zmęczona natłokiem obowiązków decyduje się przyjąć zaproszenie do jury w amatorskim przeglądzie teatralnym, który odbywa się nad morzem. 40-letni przystojny architekt, Paweł, zaprasza Joannę na kolację do domu, podczas której mają omówić szczegóły uczestnictwa w jury festiwalu. Joanna jest pod wrażeniem pięknej willi z widokiem na morze, oraz gościnności gospodarza. Sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy Joanna zamierza wyjść na galę otwarcia przeglądu teatralnego. Paweł przyznaje, że tego dnia ma urodziny, a na prezent sprawił sobie towarzystwo uwielbianej aktorki. Przyznaje również, że festiwal i uczestnictwo w jury były podstępem i mistyfikacją. Początkowo aktorka nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji. Zaczyna się bać w chwili, kiedy orientuje się, że w całym domu nie ma klamek… – zakreśla fabułę organizator.

Znakomita komedia romantyczna, która w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą i mężczyzną. Stawką jest prawdziwa miłość. Kim byśmy byli, gdyby nie ona? Tak jak w życiu, podobnie między głównymi bohaterami relacje ewaluują wywołując coraz silniejsze emocje. Czy pokonają strach przed bliskością? Czy zdadzą się na instynkt? Czy zrozumieją, czego chcą od życia i co są gotowi poświęcić, żeby dostać to, czego pragną? A Ty, co byś zrobił, gdyby dzisiaj na Twojej drodze stanęła prawdziwa miłość? Jaka by była Twoja odpowiedź? – zapowiada.

Reżyseria: Stefana Friedmanna
Obsada: Tomasz Ciachorowski, Jacek Rozenek, Magdalena Wójcik, Agnieszka Mrozińska, Michał Lesień-Głowacki, Sandra Żuk, Michalina Robakiewicz, Adrianna Biedrzyńska, Katarzyna Jamróz, Sylwester Maciejewski, Artur Dziurman, Alicja Kwiatkowska, Mikołaj Krawczyk.

Komedia romantyczna „Miłosna pułapka” po zmianie terminu (początkowo 6 luty) odbędzie się 11 lutego w Świdnicy. Spektakl rozpocznie się w Świdnickim Ośrodku Kultury o godz.17.00. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność.

Kto wygrał na spektakl w Świdnicy?
Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne zaproszenia na spektakl „Miłosna pułapka” w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie należało wyjaśnić w kilku zdaniach – Dlaczego chciałbyś/chciałabyś wybrać się na spektakl? (wyjaśnij w kilku zdaniach). Jury konkursowe postanowiło nagrodzić podwójnym zaproszeniem – Piotra Iwanio oraz Annę Wcisło. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Gratulujemy!

/oprac. AN/
/materiały – Krakowska Fundacja Teatralna/

Poprzedni artykułNajbliższa niedziela będzie handlowa. Od lutego zaczną obowiązywać zaostrzone przepisy
Następny artykułDobro wraca. Świdnicki szpital wśród beneficjentów WOŚP