Strona główna 0_Slider Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA3D]

0

Sprawdź, jakie filmy będzie można obejrzeć w świdnickim kinie CINEMA3D od 5 do 11 listopada 2021r.

PSZCZÓŁKA MAJA: MAŁY WIELKI SKARB-POKAZY PRZEDPREMIEROWE 07.11 godz. 12.40 i 11.11  godz.10.00 i 16.30
Belgia; Animacja/Komedia  88 min.
Tym razem Maja i Gucio wyruszają z tajną misją. Od tego czy uda im się uratować małą księżniczkę mrówek zależą losy całej łąki. Wiosna nie zdążyła się jeszcze na dobre rozpocząć, a Maja i Gucio już wyruszają z ula w poszukiwaniu przygody. Napotkany na łące tajemniczy wędrowiec powierza im opiekę nad magiczną złotą pestką, którą mają dostarczyć do pałacu na Sekretnym Wzgórzu. W tak niebezpieczną misję najlepiej zabrać zaufanych kompanów. Maja i Gucio proszą więc o pomoc nieustraszonych mrówczych wojowników Zenka i Gienka. Dzielna drużyna rusza w drogę, nie mając pojęcia, że ich tropem podąża cały wachlarz typów spod ciemnej gwiazdy: chciwi łowcy nagród, tajni wysłannicy obcych łąk i zwykłe skrzydlate opryszki. Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

MASZA I NIEDŹWIEDŹ w Cinema3D – po raz pierwszy na wielkim ekranie – PORANKI-06.11, 07.11 godz.10.00 i 11.30
To mogło zdarzyć się tylko w bajce: na mroźnym pustkowiu mieszka mała dziewczynka, która przyjaźni się z wielkim, pociesznym niedźwiedziem. I zdobywa serca małych widzów na całym świecie osiągając rekordy popularności. Teraz po raz pierwszy w Polsce można oglądać „Maszę i Niedźwiedzia” na wielkim ekranie: tylko w Multikinie i Cinema3D zaprezentujemy najpopularniejsze epizody animowanej serii, a Masza specjalnie dla małych kinomanów zaśpiewa kilka piosenek, których widzowie jeszcze nie mieli okazji posłuchać!

PITBULL-PREMIERA-11.11.2021
Polska; Sensacyjny; od 15 lat 112 min.

Kiedy podłożony na stacji paliw ładunek wybuchowy zabija policyjnego sapera, komendant główny policji przydziela do sprawy Gebelsa z wydziału ds. zabójstw. Śledztwo prowadzi go na trop przestępcy ze zbrojnego ramienia grupy Pershinga – konstruktora bomb i porywacza, stojącego za dziesiątkami zamachów w Polsce i ponad setką porwań w całym kraju. Konfrontacja bandyty i psa przeradza się w regularną wojnę. Od tych wydarzeń mijają lata. Znany z serialu syn Gebelsa, Jarek, który jest studentem informatyki na politechnice, wraz z kolegami znajduje ryzykowny sposób na szybki zarobek i przy wykorzystaniu wiedzy zaczyna dokonywać włamań do willi bogatych ludzi. Pech chce, że którejś nocy wybiera niewłaściwy dom, a Gebels staje przed sytuacją bez wyjścia, w której musi wsadzić własne dziecko do więzienia. Może być policjantem, który aresztuje przestępcę. Albo ojcem, który uratuje dziecko.

12.05  14.40  17.35  20.10-seanse w czwartek

ETERNALS-PREMIERA-05.11.2021
USA; Akcja\ Science-fiction; od 13 lat 156 min.

Kolejni bohaterowie w epickim Kinowym Uniwersum Marvela. Tym razem poznamy nieśmiertelną rasę, która ukształtowała życie na Ziemi. W „Eternals” zobaczymy Angelinę Jolie, Richarda Maddena i Salmę Hayek.

10.45*  14.00  17.15  20.30- seanse od piątku do środy
11.05  14.20  17.15  20.30-seanse w czwartek
* Brak seansu w sobotę

TO MUSI BYĆ MIŁOŚĆ-PREMIERA-05.11.2021
Polska; Komedia romantyczna; od 12 lat 135 min.

Kto powiedział, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach? Trzy siostry są przyjaciółkami od serca, które trzymają się razem na dobre i za złe, niezależnie od wybryków swoich facetów. Gdy ich matka postanawia uciec z miasta i w samotności przemyśleć jeszcze raz decyzję o ślubie, niespodziewanie dołączają do niej córki. Choć pobyt rozpoczynają na kanapie w stylu Bridget Jones, w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować co dalej, bo każda z kobiet przechodzi teraz własne, miłosne zawirowania. Czy ich faceci w swojej totalnej niezdarności znajdą sposób, żeby odzyskać serca sióstr?

13.05  15.20  17.35  19.50 – seanse od piątku do środy
13.20  15.45  18.35  20.50-seanse w czwartek

MÓJ PRZYJACIEL WAMPIR
Francja; Animacja\Familijny; od 6 lat 90 min.

Chociaż wygląda na dziesięciolatka, to tak naprawdę ma już ponad 300 lat! Mały Wampirek – bo o nim mowa – od stuleci mieszka w tym samym nawiedzonym domu. I chociaż każdego dnia może liczyć na towarzystwo wesołej ferajny straszydeł, to tak naprawdę, coraz częściej, bywa potwornie samotny. W tej sytuacji ma tylko jedno marzenie. Pójść do szkoły i poznać inne dzieci. Niestety rodzice nie pozwalają mu opuszczać rezydencji, twierdząc, że świat na zewnętrz jest pełen niebezpieczeństw. Nie przekonuje to jednak Wampirka, który wspierany przez wiernego buldoga Fantomasza, potajemnie wymyka się na poszukiwanie przyjaciół. W trakcie swoich wędrówek pozna nieco strachliwego chłopca Michaela, ale też przyciągnie uwagę Gibbusa – starego wroga jego wampirzej rodziny. Czy stawiający pierwsze kroki w świecie ludzi Wampirek poradzi sobie i czy znajomość z nowym kolegą pozwoli mu ochronić bliskich? Przekonacie się już wkrótce, kiedy tylko zapadnie zmrok.

10.00-seans w sobotę
10.50-seans w niedzielę
11.05-seans w piątek, poniedziałek, wtorek i środę

POROŻE
USA; Horror; od 15 lat  100 min.

Nauczycielka z małego amerykańskiego miasteczka (Keri Russell) i jej brat (Jesse Plemons), lokalny szeryf, odkrywają, że jeden z uczniów (Jeremy T. Thomas) skrywa niebezpieczny sekret, który może mieć przerażające konsekwencje.

22.00*
* Brak seansu w czwartek

DIUNA
USA; Akcja/Science-Fiction; od 15 lat  155 min.

Diuna opowiada historię niezwykłej, pełnej przygód i emocji podróży Paula Atreidesa. Temu genialnemu i utalentowanemu młodemu człowiekowi pisane jest wspaniałe przeznaczenie, którego on sam nie jest w stanie pojąć. Najpierw jednak Paul musi się udać na najbardziej niebezpieczną planetę we wszechświecie, żeby ratować rodzinę i rodaków. Na planecie wybucha zażarty konflikt o dostęp do niewystępującej nigdzie indziej, najcenniejszej ze znanych substancji. Wyzwala ona w ludziach ich największy potencjał. Ale wojnę przetrwają tylko ci, którzy pokonają swój strach.

10.20  20.15- seanse w piątek
14.45  20.15- seanse od soboty do środy
18.00-seans w czwartek

RODZINA ADDAMSÓW 2
Inne; Animacja; od 5 lat 87 min.

Rodzina Addamsów, po przeprowadzce do New Jersey, musi stawić czoło wyzwaniom XXI wieku. A także wścibskiej, sprytnej i chciwej prezenterce telewizyjnej Margaux Needler. W dodatku Addamsowie szykują się do wielkiej rodzinnej uroczystości…

10.00- seans w piątek
12.35-seans w sobotę
12.50-seans w niedzielę
10.30  12.45-seanse poniedziałek, wtorek, środa
10.00  12.10-seanse w czwartek

RON USTERKA
USA; Animacja; od 5 lat 107 min.

„Ron usterka” wytwórni 20th Century Studios i Locksmith Animation to historia Barneya, społecznie wycofanego gimnazjalisty i Rona, jego nowego, chodzącego i mówiącego robota, który ma być jego „Najlepszym przyjacielem z pudełka”. Przezabawne awarie Rona, rozgrywające się na tle ery mediów społecznościowych, wprowadzają ich w pełną akcji podróż, w której chłopiec i robot odkryją prawdziwą przyjaźń.

15.40-seans w piątek
10.15-seans w sobotę i niedzielę
10.00-seans w poniedziałek, wtorek, środę
10.45-seans w czwartek

FURIOZA
Polska; Dramat; od 15 lat 139 min.

„Furioza” to sensacyjne kino bez lukru, które wynosi ramy gatunku w zupełnie nowy wymiar. Fascynująca historia o całkowitym oddaniu się pasji, która może być zgubna i doprowadzić do ekstremalnych decyzji, po których nie ma już odwrotu. Ile jest wart honor, czym jest lojalność i kodeks gangsterów? Za co kochają ich dziewczyny? Czy kobieta może odwrócić zasady gry w męskim systemie wartości?

18.20  21.10*  21.20
* Seans tylko w czwartek

VENOM 2: CARNAGE
USA; Akcja/Science-Fiction; od 15 lat  97 min.

Venom to jedna z najważniejszych, najbardziej złożonych postaci Marvela. Opowiada o dziennikarzu Eddie’m Brocku (Tom Hardy), którego ciało w wyniku eksperymentu scaliło się z obcą formą życia – Venomem. W drugiej części poznamy Carnage’a (Woody Harrelson). Jest to jeden z najbardziej znanych czarnych charakterów Marvela. Reżyserem produkcji jest Andy Serkis.

13.30  18.00-seanse w piątek
18.00- seanse w sobotę i niedzielę
12.30  18.00- seanse w poniedziałek, wtorek i środę
14.20- seans w czwartek

NIE CZAS UMIERAĆ
USA/Wielka Brytania; Akcja/Sensacyjny;  od 15 lat 163 min.

James Bond wycofał się z czynnej służby i spokojnie spędza czas na Jamajce. Tymczasem jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Chodzi o uprowadzonego naukowca, którego trzeba wyrwać z rąk porywaczy. Misja okazuje się o wiele bardziej zdradziecka, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego przestępcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

15.00*
* Brak seansu w czwartek

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

/Materiały: Cinema3D/

Poprzedni artykułOśrodek Terapii i Leczenia Uzależnień – alkohol, narkotyki, hazard – wysoka skuteczność!
Następny artykułJak odczytać rozmiar opony?