Strona główna 0_Slider Maraton horrorów już jutro w Cinema3D. Kto wygrał wejściówkę?

Maraton horrorów już jutro w Cinema3D. Kto wygrał wejściówkę? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Już jutro, 30 lipca sieć kin Cinema3D zaprasza wszystkich miłośników porządnego straszenia na noc pełną grozy pośród ciemności na sali kinowej. Na wielkim ekranie zaprezentowane zostaną cztery przerażające filmy, które z pewnością trafią do serc wielbicieli horrorów.

Widzowie MARATONU HORRORÓW w Cinema3D będą mogli obejrzeć następujące filmy:

KLĄTWA MŁODOŚCI, czyli wycieczka do roku 1665. Sam środek śmiertelnej zarazy, rozpacz, panika i oskarżenia o paranie się magią rzucane na lewo i prawo. Świetne połączenie “Egzorcysty” i “Dziecka Rosemary”!

AŻ DO ŚMIERCI, czyli powrót Megan Fox do kina grozy! Ten horror opowiada o tym, jak bardzo koszmarny może okazać się weekendowy wypad do domku nad jeziorem.

NOCNE CZUWANIE, czyli klimatyczne spotkanie z grozą kulturową. Główny bohater, świeżo po odejściu ze środowiska ortodoksyjnych Żydów, odkrywa mroczną tajemnicę czuwania przy zmarłym.

SAINT MAUD, czyli na dobry koniec maratonu jeden z najbardziej intensywnych horrorów ostatnich lat. Zamiast jump-scare’ów atmosfera grozy tak gęsta, całość można by pokroić żyletką. No właśnie…

NMF: MARATON HORRORÓW rozpocznie się 30 lipca o godz. 22:00. Czy odważycie się spędzić całą noc z horrorami? Do zobaczenia na ciemnej sali kinowej!  Wydarzenie odbędzie się w kinach Cinema3D Biała Podlaska, Głogów, Kłodzko, Leszno, Mielec, Świdnica, Świnoujście, Tarnów.

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
– brak możliwości rezerwacji biletów,
– bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie Cinema 3D w Świdnicy oraz przez internet na stronie: https://www.cinema3d.pl/swidnica/film/nmf-maraton-horrorow

Kto wygrał zaproszenie na Maraton Horrorów w Cinema3D w Świdnicy?
Dla naszych Czytelników mieliśmy jedno podwójne zaproszenie na NMF: Maraton Horrorów – 30 lipca w świdnickim Cinema3D. By wziąć udział w konkursie wystarczyło odpowiedzieć na pytanie – Z jakich elementów według Ciebie powinien składać się najbardziej przerażający horror? (wyjaśnij w kilku zdaniach). Jury konkursowe postanowiło nagrodzić wejściówką Annę Moor, która tak pisze o najstraszniejszym dla siebie horrorze: Najbardziej przerażający horror według mnie powinien składać się z nieodzownych elementów wywołujących dreszczyk emocji tj. muzyki genialnie dobranej do danej sytuacji i trzymającej w napięciu, […] momentów wzbudzających zaciekawienie a po nich przeraźliwych akcji. Musi również głęboko wpływać na nasze emocje. […] Przerażający horror powinien też wystraszyć i wbić w fotel mojego męża, który zgrywa twardziela a uwielbiam jak wzdryga z wrażenia, gdy coś nagle w filmie wyskakuje z szafy. Gratulujemy! Jednocześnie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i zapraszamy do kolejnych konkursów organizowanych na portalu Swidnica24.pl.

Regulamin konkursów organizowanych na portalu Swidnica24 znajdziesz TUTAJ.

/red./
/Materiały: Multikino/Cinema3D/