Strona główna 0_Slider Mistrz federacji UFC zachęca do wspierania Justyny Ciok

Mistrz federacji UFC zachęca do wspierania Justyny Ciok [VIDEO]

0

21-latka z Marcinowic jest już doskonale znana mieszkańcom nie tylko swojej rodzinnej miejscowości, ale całego powiatu. Walkę jej rodziny i przyjaciół o zebranie środków na kosztowne leczenie wspierają tysiące osób. Ostatnio do tego grona dołączył Jan Błachowicz, który jako pierwszy polski zawodnik zdobył pas mistrzowski prestiżowej organizacji Ultimate Fighting Championship w mieszanych sztukach walki.

Młoda mieszkanka Marcinowic, absolwentka II LO w Świdnicy, od 2016 roku zmaga się z nowotworem mózgu. W Polsce lekarze nie widzieli już szansy na leczenie. Dzięki lipcowej, błyskawicznej akcji udało się zebrać ponad pół miliona złotych na leczenie w klinice w Hannoverze. Operacje się powiodły, guzy zostały usunięte, jednak podczas ogólnych badań lekarze wykryli zmiany nowotworowe w kręgosłupie. Obecnie przebywa w klinice w Heidelbergu. – Dzisiaj zdecydowaliśmy się na podanie Justynce leku, który może powstrzymać rozwój nowotworu. Cały czas czekamy na odpowiedź z klinik w Stanach Zjednoczonych i Francji o możliwości terapii genowej – mówi Mariusz Ciok, ojciec Justyny. Podawany obecnie lek może mieć liczne skutki uboczne, ale Justyna mimo to nie zrezygnowała. Jest zdeterminowana, chce walczyć o swoje życie i marzenia.

Justyna Ciok

Dotychczasowe leczenie i konsultacje są finansowane dzięki datkom, przekazywanym na rzecz Justyny. Miesięczny koszt to około 45 tys. złotych. Docelowa terapia może kosztować około miliona euro. W zebraniu potrzebnych środków pomagają lokalne społeczności, które organizują wydarzenia w szczytnym celu. W najbliższą sobotę w Mokrzeszowie odbędzie się charytatywny piknik. Cały czas trwa również zbiórka, do wsparcia której zachęcił ostatnio mistrz federacji UFC.

Justyna Ciok walczy z rakiem, potrzebuje pomocy. Ja do tej pomocy się przyłączam. Was też zachęcam – wchodźcie na siepomaga.pl. Sprawmy, żeby dziewczyna wygrała. Razem na pewno możemy więcej i damy radę – zachęca Jan Błachowicz na nagraniu wykonanym podczas środowego spotkania z premierem Mateuszem Morawieckim.

Jan Błachowicz dołącza do Drużyny Justyny 🤜❤️🤛

Jan Blachowicz, książę MMA z Cieszyna, zdobywca pasa federacji UFC dołącza do Drużyny Justyny 👑🇵🇱👊❤ Dołącz i Ty ‼️⤵️www.siepomaga.pl/justyna-ciok Mistrzu, masz wielkie serce! 💖 Ty walczysz na ringu, Justyna walczy o życie. Dzięki Tobie ta walka będzie wygrana! Musimy zdobyć te 8️⃣ milionów!Taka niespodzianka nagrana dziś podczas wizyty w Kancelaria Premiera. Dziękujemy Michał Dworczyk za możliwość spotkania z Mistrzem 💪#DrużynaJustyny 🤜❤️🤛

Gepostet von Drużyna Justyny Ciok-walczymy o życie am Mittwoch, 30. September 2020

Wpłaty na rzecz Justynki można również kierować na konto:
Fundacja ZOBACZ MNIE, ul. Ofiar Oświęcimskich 14/11, 50-069 Wrocław
SANTANDER BANK POLSKA SA: 28 1090 23 98 0000 0001 4358 4104
Z tytułem wpłaty: „Justyna Ciok”

Wsparcie można też przekazać w postaci przelewu internetowego za pośrednictwem strony https://zobaczmnie.org/wplacam/. W rubryczce „CEL” prosimy wpisać imię i nazwisko: „Justyna Ciok”

PAYPAL: [email protected]
Wpłaty z zagranicy prosimy kierować na konto:
IBAN: PL12 1090 2398 0000 0001 4307 1844
SWIFT CODE: WBKPPLPP
Lub na konto walutowe w EURO:
92 1090 2398 0000 0001 4307 1859
ZAWSZE W TYTULE TRZEBA WPISAĆ: „JUSTYNA CIOK”

/opr. mn/

Poprzedni artykułŻarowscy radni zrzucili się na budki dla ptaków
Następny artykułPotrącenie pieszej na Muzealnej