Strona główna 0_Slider Najlepsze zdjęcia grudnia

Najlepsze zdjęcia grudnia [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Zachwycające krajobrazy, niezwykłe miejsca, niecodzienne sytuacje czy wyjątkowe momenty? Które grudniowe fotografie przesłane do konkursu „Najlepsze zdjęcie miesiąca” otrzymały nagrody?

Jarmark Bożonarodzeniowy w Zamku w Roztoce_08.12.2019_fot. Rafał Dobrowolski

W grudniu zaprosiliśmy naszych czytelników do kolejnego konkursu z cyklu  „Najlepsze zdjęcie miesiąca”. By wziąć w nim udział należało przesłać do redakcji portalu Świdnica24 jedną fotografię o dowolnej tematyce, wykonaną w grudniu ubiegłego roku w Świdnicy lub w okolicach.

Wśród przesłanych do nas zdjęć nie brakowało wielu wyjątkowych ujęć przyrody, ale też architektury czy grudniowych wydarzeń. Najwięcej głosów redakcji portalu Świdnica24 zdobyła fotografia, zrobiona na Jarmarku Bożonarodzeniowym w zamku w Roztoce, autorstwa Rafała Dobrowolskiego, który otrzymał 4 bilety do kina. Pozostałe najwyżej oceniane zdjęcia, każde nagrodzone dwoma biletami do kina, wykonali – Zofia Kaczkowska, Julita Kazimierska, Magdalena Łukasiewicz, Maria Szymańska i Wioletta Dziumakowska. Gratulujemy!

Przesłane do redakcji konkursowe zdjęcia będzie można wkrótce obejrzeć w sekcji „FOTOGALERIA CZYTELNIKÓW”. Za wszystkie zgłoszenia bardzo dziękujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów portalu Świdnica24.

/red./

Poprzedni artykułZagrają w FIFĘ 20. Bardzo duże zainteresowanie turniejem e-sportu
Następny artykułŚwidniczanie w Irlandii organizują bieg dla WOŚP. Na starcie Robert Korzeniowski z żoną