Strona główna 0_Slider Świdniczanie w Irlandii organizują bieg dla WOŚP. Na starcie Robert Korzeniowski z...

Świdniczanie w Irlandii organizują bieg dla WOŚP. Na starcie Robert Korzeniowski z żoną

0

Znakomity polski chodziarz Robert Korzeniowski wraz z żoną Justyną weźmie udział w sztafecie wokół Dublina, którą współorganizują mieszkający w Irlandii świdniczanie. I to nie koniec znakomitych zawodników.

Zdjęcie fb PRCI

Polish Runners Club Ireland już po raz drugi organizuje 24 godzinną II sztafetę dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trasa biegu ma 220 km i tym razem omija centrum Dublina. Bieg rozpocznie się 11 stycznia2020 o godzinie 10.00 przed siedzibą Europcar przy lotnisku w Dublinie i zakończy się następnego dnia w tym samym miejscu o godzinie 10.00.

W tm roku mamy specjalnych gości. Udział wezmą Robert Korzeniowski wraz z żoną Justyną oraz Irlandzki mistrz świata w chodzie sportowym Robert Heffernan. wielcy mistrzowie zostali zaproszeni przez tutejszy sztab WOŚP. Robert Korzeniowski biegnie z nami pierwsze 20 km i ostatnie 10 km. Robert Heffernan dołączy do nas na ostatnich 10km. Ostatnie 1500 metrów do mety będziemy biegli z dziećmi więc będzie to już tempo spacerowe aby nie zniechęcić maluchów – opisuje Michał Kowalski z Polish Runners Club Ireland. W inicjatywę zaangażowanych jest sto osób. Wszelkie informacje o biegu można znaleźć na stronie prci.ie.

/opr. red./

Poprzedni artykułNajlepsze zdjęcia grudnia [ROZWIĄZANIE KONKURSU]
Następny artykułKasprowicz ponownie zagra z Orkiestrą!