Strona główna 0_Slider Piłkarze Polonii-Stali walczą z Piastem Żerniki Wrocław

Piłkarze Polonii-Stali walczą z Piastem Żerniki Wrocław [RELACJA LIVE]

0

Już o godz. 13.00 rozpoczyna się mecz 15. kolejki piłkarskiej IV ligi pomiędzy Piastem Żerniki Wrocław a Dabro-Bau Polonią Stal Świdnica. Zapraszamy na relację LIVE i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Rozpoczęcie spotkania o 13.00.

Skład świdnickiego zespołu: B. Kot, Jagieła, Sowa, Białas, Ł. Kot, Filipczak, Białasik, Myrta, Traczykowski, Baumgarten, Santos.

Nasza dziś drużyna w dość mocno osłabionym składzie, brakuje m.in. Wojtka Szuby, Patryka Salamona i Andrieja Kozachenko.

rozpoczynamy spotkanie.

2′ – pierwszy strzał na bramkę oddają rywale – piłkę pewnie łapie Kot.

4′ – bardzo dobra akcja polonistów, Traczykowski niestety niedokładnie dograł do Santosa.

7′ – pierwsze celne uderzenie zapisują na swoim koncie także goście – bramkarz rywali dobrze interweniuje po strzale Santosa.

10′ – dwie groźne okazje biało-zielonych – bramkarz Piasta broni uderzenia Baumgartena i Jagieły.

15′ – szybkie tempo meczu, szybko staramy się przejmować piłkę i zagrażać bramce wrocławian. Przed momentem dobrze z akcją zabrał się Myrta, ale podanie do parterów było niestety niedokładne.

20′ – bardzo dobry przechwyt Baumgartena, ostatecznie wynik próbował zmienić Santos, lecz piłka przeleciała nad poprzeczką!

24′ – składna akcja drużyny gospodarzy, Ł. Kot w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg Kowalczykowi.

27′ – bardzo groźnie przedzierał się doświadczony 41-letni Maciej Kowalczyk. Pomocnik gospodarzy posłał piłkę wzdłuż naszego pola karnego, ale na szczęście nikt tej akcji nie zamknął.

30′ – mocno z narożnika próbował Santos – znów górą bramkarz rywali.

32′ – Sowa strzela z rzutu wolnego – piłka w murze!

34′ – Ł. Kot szuka strzału z dystansu, ponownie nasze intencje wyczuwa golkiper Piasta.

39′ – potężnie uderzył z okolicy narożnika pola karnego Baumgarten – piłka minęła niestety światło bramki!

45′ – konic pierwszej połowy – remis 0:0.

Wracamy do gry – rozpoczynamy drugą połowę.

47′ – rzut rożny dla świdniczan, uderzać próbował głową Myrta, lecz nieczysto trafił w futbolówkę.

50′ – poloniści podkręcają tempo i śmielej atakują piłkarzy Piasta.

54′ – ależ to była okazja dla naszej drużyny. Myrta przejął piłkę, odegrał do Santosa, który przegrał pojedynek jeden na jednego z bramkarzem Piasta!

57′ – teraz w dobrej sytuacji znalazł się Czerwiński – strzał zawodnika miejscowych wyłapał Kot.

62′ – znów bardzo groźnie uderzał Santos – instynktownie piłkę odbił bramkarz Piasta.

63′ – Szczygieł zastępuje Traczykowskiego.

64′ – Baumgarten uderzył z rzutu wolnego niedokładnie.

68′ – czy ta piłka wpadnie w końcu do wrocławskiej bramki? Przed momentem kolejne uderzenie Santosa obronił bramkarz Piasta!

69′ – w odpowiedzi po drugiej stronie boiska mieliśmy udaną paradę Kota.

75′ – dośrodkowanie Sowy w pole karne, piłka wybita przez obrońców.

79′ – boisko opuszcza Myrta, w jego miejsce Do Darmo.

84′ – Santos trafia do siatki – niestety był na pozycji spalonej i gol nie jest uznany.

88′ – końcówka meczu, obie drużyny zaciekle walczą o pełna pulę punktów.

90′ – Santos z rzutu wolnego uderzył niecelnie.

Koniec meczu – 0:0

Poprzedni artykułZatarasowany chodnik na Gdyńskiej. Kontrole strażników pomogą?