Strona główna 0_Slider Mocny start jesieni w CINEMA3D

Mocny start jesieni w CINEMA3D [KONKURS]

0

Jesień to zwykle czas premier – zarówno jeśli chodzi o książki czy płyty, jak i o produkcje filmowe. I wcale nie mamy na myśli ciągnących się przez wiele sezonów seriali telewizyjnych.

Patryk Vega w swoich filmach skupia się na toczących (jego zdaniem) polskie realia patologiach. Wyłania się z nich obraz brutalnej i bezwzględnej rzeczywistości, przepełnionej przemocą zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Jest to ponura i przygnębiająca, a przy tym dość przerażająca perspektywa. Czy w Botoksie zaskoczy nas czymś nowym czy też film wpisze się w schemat przekazu poprzedników?

Zanim zaprosimy Państwa do kina na “Botoks” proponujemy udział w konkursie, w którym do wygrania jest aż 10 biletów do świdnickiego CINEMA3D. Pytanie konkursowe dotyczy właśnie Patryka Vegi: proszę podać informację który prezydent naszego kraju, w którym roku i za co przesłał reżyserowi List Gratulacyjny. Na odpowiedzi czekamy pod adresem [email protected] do 27 września włącznie. Oprócz odpowiedzi w mailu proszę zamieścić imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (wyłącznie do wiadomości redakcji) oraz zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu przeprowadzenia konkursu. Powodzenia!

/red./