Strona główna Sport Inne Dwa medale naszych pięściarzy w Czechach

Dwa medale naszych pięściarzy w Czechach

0

Pięściarze Boks Polonii Świdnica uczestniczył w dniach 22-24 września w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim w czeskim Sokolovie. Na starcie imprezy stanęły drużyny z Czech, Niemiec, Polski i Litwy.

Nasz klub reprezentowało trzech zawodników: Kamil Guźliński, Kamil Skowroński i Damian Wis. – Walczyliśmy dzielnie i godnie reprezentowaliśmy nasze miasto. Kamil Skowroński niestety poległ w starciu z grypą. Kamil Gużliński przegrał w półfinale z kadrowiczem z Czech i zdobył brązowy medal natomiast Damian Wis w finale musiał uznać wyższość reprezentanta Niemiec, wywalczając srebrny krążek. To były kolejne sportowe doświadczenia. Wykorzystamy je w przyszłości, być może już w najbliższy weekend podczas Turnieju Międzynarodowego rozgrywanego w Galerii Świdnickiej, na który już dziś serdecznie zapraszamy – komentuje trener zawodników Mariusz Kuc.