Strona główna 0_Slider Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA 3D]

0

Na jakie filmy świdnickie Cinema 3D zaprasza od 11 do 17 listopada? Sprawdź. 11 listopada kino jest czynne.

kWYDARZENIA SPECJALNE:
MARATON PITBULL – 11 listopada 2016 – godzina 20:30
Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów czyli maraton filmowy z dwoma hitami czyli z filmem „Pitbull. Nowe porządki” oraz premierowo „Pitbull. Niebezpieczne Kobiety”. Na widzów czeka również wielka dolewka wybranego napoju w barze kina.
Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

KINO NA SZPILKACH – 17 listopada 2016 – godzina 18:00
Zapraszamy wszystkie Panie na ostatnie już w tym roku spotkanie w kinie. Nie zabraknie mnóstwa atrakcji przygotowanych przez sponsorów wydarzenia a także konkursów z nagrodami, seansu filmowego i oczywiście doskonałej atmosfery! Wieczór zwieńczy pokaz filmu „Praktykant”.
Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

KLASYKA OPERY W CINEMA 3D – RYCERSKOŚĆ WIEŚNIACZA/PAJACE 17 listopada 2016 – godzina 20:00
Dwie jednoaktowe opery Rycerskość wieśniacza i Pajace zostały opisane przez Salzburger Nachricten jako „Opera taka, jak wielkie romantyczne kino” zagwarantowały rekordową publiczność podczas Festiwalu Wielkanocnego w Salzburgu. Nic w tym dziwnego, gdyż Jonas Kaufmann w swoich debiutach, zarówno jako Turiddu, jak i Canio, był „olśniewający” (Daily Telegraph) i śpiewał „obie części tak lirycznie, z takim italianità, miękko i z nieskazitelnymi wysokimi tonami, że była to czysta przyjemność” (Kurier). Równie imponujący był „nad-dyrygent” (Telegraph) Thielemann oraz Drezdeńczycy, którzy „poświęcają czas na wrażliwe, melodyjne portrety duszy, dostarczające wytrawną sztukę w odpowiednim momencie. To, co słyszymy z parteru, jest cudowne w swoich niuansach” (Kurier).
Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

PREMIERY:
BIURO DETEKTYWISTYCZNE LASSEGO I MAI. STELLA NOSTRA – Premiera 11.11.2016
Szwecja; od 7 lat; Familijny 71 min
Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Stella Nostra – przygody pary bohaterów znanych z książek Martina Widmarka i Heleny Willis – wreszcie na dużym ekranie! Tym razem Lasse i Maja będą mieli do rozwiązania zagadkę zniknięcia wspaniałego rodowego klejnotu, Stelli Nostry. Zwaśnione włoskie rody, ich historia i wiszący w powietrzu konflikt – detektywi będą pracować w trudnych warunkach! W małym, cichym szwedzkim miasteczku Valleby trwają gorączkowe przygotowania do ślubu dwojga młodych właścicieli miejscowej kawiarni: Dina Paniniego i Sary Bernard. Młodzi detektywi Lasse (w wersji polskiej – Antoni Scardina) i Maja (Amelia Natkaniec) pomagają przyjaciołom w przygotowaniach do uroczystości. Kiedy jednak do Valleby przybywają krewni pary młodej, Panini ze strony Dina i Biscotti ze strony Sary – okazuje się, że należą do zwalczających się nawzajem sycylijskich rodzin mafijnych. Na czele obu z nich stoją dwie prawdziwe matki chrzestne: ostra jak peperoni Bresaola (Agnieszka Dygant) i zabójczo słodka Clara (Małgorzata Kożuchowska). Ślub Dina i Sary zawisa na włosku. Sytuacja robi się tym bardziej gorąca, że z sejfu ginie drogocenny klejnot jednej z rodzin – diament Stella Nostra. Czy Lassemu i Mai uda się zapobiec wojnie mafii w spokojnym dotąd Valleby i doprowadzić do ślubu Sary i Dina?
10:00 11:45 16:00

PITBULL. NIEBEZPIECZNE KOBIETY – Premiera 11.11.2016
Polska; od 18 lat; Sensacyjny 140 min
W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska). Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski). Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym, przestępczym światem mafii „paliwowej”, której macki sięgają dalej niż można sobie wyobrazić… Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. Jadźka na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski) – pracownikiem wywiadu skarbowego, powiązanym z mafią, natomiast Zuza niefortunnie wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier (Sebastian Fabijański), socjopatycznym gangsterem, którego dziewczyna – Drabina (Alicja Bachleda-Curuś) właśnie wychodzi z więzienia…
11:30 14:30 17:30 19:15 20:30 22:15

TROLLE 2D/3D
USA; b/o; Animacja 110 min
Tytułowe trolle to przepełnione radością życia, rozśpiewane stworki, które obdarzono bajecznie kolorowymi włosami, układającymi się w niezwykłe fryzury. Magiczna kraina trolli zmieni się na zawsze, gdy jedna z jej mieszkanek, Poppy, wyruszy z misją ratunkową, która zaprowadzi ją w szeroki, nieznany dotąd świat.
2D 11:15 13:30 15:45
3D 9:15 17:00
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

JESTEM MORDERCĄ
Polska; od 16 lat; Thriller 110 min
Thriller inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z początku lat 70-tych. Główny bohater filmu, Janusz Jasiński, jest młodym porucznikiem milicji. Po kolejnych niepowodzeniach śledztwa w sprawie brutalnych zabójstw kobiet, zostaje mianowany nowym szefem grupy dochodzeniowej. Stara się zrobić wszystko, by wykorzystać życiową szansę i złapać seryjnego mordercę. Jak wiele będzie w stanie poświęcić dla śledztwa?
13:15 20:45
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

ZA NIEBIESKIMI DRZWIAMI
Polska; od 7 lat; Przygodowy 105 min
Film „Za niebieskimi drzwiami” w reżyserii Mariusza Paleja, zabiera widzów w niezwykłą podróż. Jest w nim wszystko, co kochają dzieci – ciekawi bohaterowie, tajemnicze potwory i nowi przyjaciele – magiczne, kolorowe ptaki. Opowiada o tym, co się dzieje, gdy zamykasz oczy i zasypiasz… Magiczne drzwi prowadzą do świata „we śnie”. Tak realnego, że można w nim zamieszkać, tak ekscytującego, że chce się go poznawać i tak tajemniczego, że można się go bać.
9:15 12:15 18:15

DOCTOR STRANGE 3D
USA/; od 12 lat; Fantasy/Przygodowy 115 min
Doctor Strange” jest filmową adaptacją popularnego komiksu, stworzonego przez Stana Lee i Steve’a Ditko. Głównym bohaterem jest znany chirurg, Stephen Strange, który ulega wypadkowi samochodowemu. Nerwy w jego rękach zostają uszkodzone, co uniemożliwia mu dalszą pracę. Odnajduje jednak nowe życie podczas szkolenia na najwyższego czarnoksiężnika Ziemi…
Dubbing 9:45 14:15
Napisy 18:00

INFERNO
USA/Japonia/Turcja/Węgry; od 15 lat; Thriller 121 min
Supertrio: Tom Hanks, Ron Howard i Dan Brown przedstawia ekranizację najlepiej sprzedającej się książki 2013 roku – „Inferno”. Światowej sławy profesor w dziedzinie symboliki Robert Langdon (dwukrotny laureat Oscara Tom Hanks) śladami poematu Dantego usiłuje rozwikłać zagadkę symbolu, który znajduje w marynarce, kiedy budzi się – pogrążony w amnezji – w jednym z włoskich szpitali. Będzie to najtrudniejsze zadanie w karierze Langdona, na którego zewsząd czeka niebezpieczeństwo.
20:15
Cinema 3D zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT
CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
tel: +48 74 639 90 56
www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułZrobili swoje, ale bez fajerwerków
Następny artykułChcą odwołać prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej