Strona główna 0_Slider Walczymy o finał piłkarskiego Pucharu Polski: Świdnica – Wałbrzych

Walczymy o finał piłkarskiego Pucharu Polski: Świdnica – Wałbrzych [RELACJA LIVE]

1

Punktualnie o 12.00 rozpoczyna się półfinał piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu wałbrzyskiego. Polonia-Stal Świdnica podejmuje ligowego rywala Górnika Wałbrzych. Zapraszamy do śledzenia relacji live, przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Kozachenko, Białas, Salamon, Ł. Kot, Sowa, Wilk, Szuba, Jagieła, Traczykowski, Szczygieł

rozpoczynamy spotkanie

7′ – jak na razie szybka gra z obu stron, ale bez groźnych sytuacji bramkowych

10′ – zawodnik Górnika oddaje strzał z około 20 metrów – piłka pewnie ląduje w dłoniach Kota

11′ – świdnicki golkiper broni teraz mocne uderzenie Rytki

12′ – Traczykowski dorzuca piłką z prawego skrzydła, ta pada łupem bramkarza Górnika

14′ – dobra okazja dla świdniczan, Szuba z rzutu wolnego z 22 metrów uderza w mur

15′ – Jagieła mija obrońcę i przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem Górnika!

17′ – Chajewski uderza z rzutu wolnego – broni Kot

Bardzo szybkie tempo meczu

23′ – rzut rożny dla gospodarzy, złe wykonanie, przy piłce Górnik

27′ – Kozachenko przejmuje piłkę w środku pola, pędzi na bramkę, ale oddaje niestety niecelny strzał zza pola karnego

30′ – potężne uderzenie Szuby z rzutu wolnego, jeszcze lepsza interwencja w bramce Jaroszewskiego!

31′ – Wilk trafia do bramki, lecz pomaga sobie przy tym ręką. Nie ma gola, a jest żółta kartka dla świdnickiego zawodnika

34′ – świetna okazja biało-zielonych, Szuba pudłuje z około 10 metrów

38′ – piłka po uderzeniu Wilka minimalnie nad poprzeczką. Szkoda…

42′ – dwa strzały piłkarzy Górnika – Chajewski i Rytko uderzają niecelnie

koniec pierwszej połowy – 0:0

rozpoczynamy drugą połowę

50′ – Szuba dośrodkowuje z rzutu wolnego, piłkę przejmują obrońcy Górnika

55′ – ależ to była okazja dla miejscowych. Szuba dorzucił na głowę Kota, jego uderzenie fantastycznie wybronił Jaroszewski

56′ – poprawka z rzutu rożnego Szuby, Wilk pakuje piłkę do sieci na 1:0 dla Świdnicy!!!

60′ – goście wciąż daleko od naszej bramki. Groźniej cały czas atakują świdniczanie

65′ – Traczykowski dogrywa idealnie do Szczygła, ten pudłuje z bliskiej odległości. To powinien i musiał być gol na 2:0!

69′ – Sowa – żółta kartka

72′ – Tragarz zastępuje Szczygła

72′ – kolejny korner dla polonistów – znów groźnie, lecz tym razem szczęśliwe zakończenie dla biało-niebieskich

75′ – Chajewski dorzuca futbolówkę z prawego skrzydła – bardzo niedokładnie i od bramki Kot

78′ – Tragarz przejmuje piłkę w środkowej części boiska, biegnie na bramkę rywali i strzela na 2:0!!!

82′ – Górnik w drugiej połowie nie jest w stanie zagrozić świdnickiej bramce

85′ – Szuba opuszcza boisko, w jego miejsce Cezary Madej, dla którego to debiut w świdnickiej drużynie

86′ – Skowroński zmienia Sowę

90′ – doliczony czas gry, chyba już nikt i nic nie zabierze Polonii-Stali Świdnica awansu do finału Pucharu Polski OZPN Wałbrzych

koniec meczu – po golach Wilka i Tragarza wygrywamy z Górnikiem 2:0!