Strona główna 0_Slider Galeria Świdnicka świętuje szóste urodziny

Galeria Świdnicka świętuje szóste urodziny [FOTO]

0

W bajkowej atmosferze swoje urodziny świętuje Galeria Świdnicka. Moc atrakcji czeka na całe rodziny, ale prawdziwa frajda spotka dzieciaki. Zabawa potrwa do 18.00.

Na dzieci czekają spotkania z bohaterami najpopularniejszych filmów animowanych ostatnich lat. Spotkamy się z Minionkami oraz bohaterami przebojów kinowych „Sing” i „Sekretne życie zwierzaków domowych”, które wkrótce doczekają się kontynuacji – zachęcają organizatorzy i wyliczają:

Sekretne życie zwierzaków domowych. Na dzieci czekają gry i zabawy nawiązujące do filmu, w tym m.in. supergra w kości (dzieci rzucają, zbierając punkty, gumowymi kośćmi do specjalnej instalacji z misek o różnej wielkości i różnym poziomie trudności. Zwycięzcy otrzymają nagrody!). Najmłodsi będą również mogli bawić się w zwierzakowe gry planszowe.

Sing. Dzieci wezmą udział w szalonej, gwiazdorskiej sesji zdjęciowej, która uczyni z nich supergwiazdy! Trafią także na okładkę drugiego wydania magazynu „SING!”. Po trudach sesji zdjęciowej, zaprosimy je do mini-kina na film „Sing”!

Minionki. Dzieci będą bawiły się na szalonym Minionkowym Torze Przeszkód i wielkim Minionkowym Dmuchańu-Skakańcu, a także na kolorowych Minionkowych huśtawkach. A to nie wszystko – spotkają się z samymi Minionkami – Stuartem i Bobem. Co godzinę będą miały okazję wziąć udział w wesołym konkursie z nagrodami!

Na dorosłych natomiast czekają rabaty i konkurs. Szczegóły TU.

Zdjęcia Artur Ciachowski