Biegowe emocje w Mokrzeszowie

Biegowe emocje w Mokrzeszowie [FOTO]

3
PODZIEL SIĘ

Zakończyła się czwarta edycja Crossu Mokrzeszowskiego – kolejnej imprezy organizowanej przez Klub Biegacza Hermes i wchodzącej w skład Świdnickiego Turnieju Biegowego 2017. Zawody ukończyło 116 śmiałków (21 kobiet i 95 mężczyzn).

Na dystansie około 10 kilometrów w kategorii kobiet zwyciężyła Sonia Rozumkiewicz ze Świdnicy (0:56:45). 13 sekund za nią finiszowała inna świdniczanka Bożena Morawska, a podium uzupełniła Natalia Broj (Żlnice). W klasyfikacji panów najlepszy okazał się Alan Dobrowolski z Boguszowa Gorc, który uzyskał czas 0:39:53. Na kolejnych stopniach podium stanęli Beniamin Buszewski oraz Mariusz Tokarczyk.

Szczegółowe wyniki: TU

/FOTO: Dariusz Nowaczyński/

• runmember

Mam pytanie do osób, które się zgubiły i pobiegły najdłuższą trasą (wiem, że było tam sporo osób w koszulkach Biegowej Świdnicy) – tę dwa razy przez tory kolejowe. Czy ktoś może podać długość tej trasy, bo chciałem sobie zapisać do statystyk a wiem tylko, że przebiegliśmy ponad 12km?

• Adam

U mnie wyszło 11,99km

• runmember

Dzięki. Z innych źródeł otrzymałem wyniki od 11,99 do 12.50, także chyba mogę śmiało wyciągnąć średnią 12,25 😀