Strona główna 0_Slider Rękodzielnicy i lokalni twórcy znów zaprezentują swój talent. Odliczają do VI Targów...

Rękodzielnicy i lokalni twórcy znów zaprezentują swój talent. Odliczają do VI Targów Talentów, Twórczości i Rękodzieła

0

Wykonujesz dekoracje, malujesz, rysujesz, rzeźbisz, tkasz, pleciesz, pieczesz lub robisz inne ciekawe artystycznie rzeczy? Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na VI edycję Targów Talentów, Twórczości i Rękodzieła. – Jeśli masz talent, nie skrywaj go, pokaż go światu! Podziel się pięknem – zachęcają organizatorzy.

Organizowane od dwóch lat targi dają możliwość zaprezentowania twórczości zdolnych mieszkańców miasta i regionu, którzy do tej pory rzadko, albo wcale, nie chwalili się swoimi talentami i wyrobami. Podczas nich będzie zobaczyć i popodziwiać piękne przedmioty, porozmawiać z twórcami, a także kupić coś dla siebie lub na wyjątkowy prezent. Świdnicki Ośrodek Kultury rozpoczął właśnie zapisy do kolejnej edycji wydarzenia.

Jak wziąć udział w Targach Talentów, Twórczości i Rękodzieła? – Zapisz się, wypełniając kartę zgłoszeniową i dokonaj opłaty wpisowej. Przyjdź i zaprezentuj swoje dzieła. My przygotujemy stoiska, na których będziesz mógł wystawić i być może sprzedać rzeczy, które stworzyłeś. Mamy przeczucie graniczące z pewnością, że uzbiera się spora grupa zdolnych, kreatywnych ludzi, więc nie zwlekaj, zgłoś się, podziel się pięknem! – zachęcają pracownicy Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Zgłoszenia potrwają do 13 maja 2024 roku. Kartę zgłoszeniową należy wysłać na adres mailowy [email protected] lub przynieść osobiście do siedziby Świdnickiego Ośrodka Kultury (Rynek 43 — biura czynne w godz. 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku). Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie internetowej ŚOK.

Dwudniowe targi odbędą się w dniach 18-19 maja 2024 roku w godzinach od 10.00 do 18.00 na świdnickim Rynku.

/ŚOK, opr. mn/

Poprzedni artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Rynek
Następny artykułWodociągowcy wkroczyli na Kanonierską. W poniedziałek mieszkańcy tej ulicy będą bez wody