Strona główna 0_Slider Zwierzaki prezentują się świątecznie i zapraszają w niedzielę na kiermasz

Zwierzaki prezentują się świątecznie i zapraszają w niedzielę na kiermasz

0

Pełną uroku fotograficzną sesję mikołajkową  podopiecznych Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Świdnicy przygotowała utalentowana fotografka Patrycja Królik. Psy i koty wyglądają uroczo, ale w ich spojrzeniach widać smutek i tęsknotę za własnym człowiekiem. Na domy przy Pogodnej 3 czeka ponad 140 psów i kotów. Okazja do ich poznania i wsparcia będzie już w najbliższą niedzielę, 10 grudnia.

Mikołajkowa sesja i świąteczny kiermasz stały się tradycją schroniska. W niedzielę od 11.00 do 16.00 na gości czekać będą kiermasze ciast i świątecznych upominków, książek oraz gadżetów FMP Charity Shop, quizy z nagrodami. Pracownicy zapraszają oprowadzanie po schronisku z przewodnikiem, a także spacery i spotkania z psami. Bedzie można kupić kalendarz ścienny na 2024 rok z podopiecznymi placówki.

– Zachęcamy też do przynoszenia rękodzieła, które zostanie wystawione na sprzedaż, a zyski z tych rzeczy zostaną przeznaczone dla 140 mokrych nosków z naszego schroniska. Można również upiec ciasto lub babeczki na ten dzień i przynieść je w sobotę, 9 grudnia lub rano w dniu kiermaszu – zapraszają organizatorzy.


6 grudnia zakończył się konkurs, organizowany przez platformę ratujemyzwierzaki.pl, w którym zwycięstwo gwarantowała jak największą liczba unikalnych wpłat do skarbonki organizacji. Fundacja Mam Pomysł, operator schroniska w Świdnicy, nagrody nie zdobyła, ale dzięki wpłatom pozyskała 12 486 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na doposażenie gabinetu weterynaryjnego w schronisku.

Pozostaje jeszcze cały wachlarz możliwości, by pomóc bezdomnym zwierzętom.Co możesz dla nas zrobić?

1. Możesz wpłacić przez zbiórkę cegiełkę świąteczną, 1 bon to 10 zł! Wpłać na zbiórkę linkowaną poniżej lub na Pogodnej 3, a Twoje imię na karteczce zawiśnie na tablicy w holu.
2. Możesz pobrać od nas świąteczną skarbonkę na czas grudnia i zbierać datki finansowe.
3. Możesz zorganizować świąteczną zbiórkę w swojej szkole/firmie/sklepie/salonie i dostarczyć nam rzeczy przed Świętami lub odezwij się do nas, a my odbierzemy!
4. Zrób paczkę dla bezdomniaka i podaruj mu prezent, który sobie wymarzył -> https://schroniskoswidnica.pl/…/swiateczna-paka-dla…

/opr. asz/

Poprzedni artykułZ funduszu Covidowego rząd PiS rozświetla gminy. Głównie te przyjazne PiS-owi
Następny artykułOszustwo na dopłatę do paczki. 43-latek stracił blisko 3 tysiące złotych