Strona główna 0_Slider Świąteczne dekoracje, unikalne rękodzieło i wyjątkowe wyroby. Targi lokalnych twórców rozpoczęte

Świąteczne dekoracje, unikalne rękodzieło i wyjątkowe wyroby. Targi lokalnych twórców rozpoczęte [FOTO]

0

Przedświąteczna atmosfera udzieliła się rękodzielnikom oraz twórcom ze Świdnicy i z regionu. Można się o tym przekonać odwiedzając stoiska świdnickich Targów Talentów, Twórczości i Rękodzieła. Znajdziemy na nich świąteczne ozdoby, ale również inne pięknie wykonane przedmioty.

Targi Talentów, Twórczości i Rękodzieła już po raz piąty zorganizował Świdnicki Ośrodek Kultury. – To doskonała okazja do zapoznania się z talentami i wyrobami uzdolnionych mieszkańców naszego miasta i regionu. W trakcie targów można obejrzeć wiele niezwykłych oryginalnych przedmiotów, porozmawiać z ich twórcami, a także nabyć coś dla siebie lub na wyjątkowy prezent. Dla artystów i rzemieślników Targi są natomiast znakomitą okazją do zaprezentowania swoich prac szerszej publiczności, podzielenia się swoją pracą i pasją z innymi – wskazują organizatorzy.

Dwudniowy kiermasz własnoręczne wykonanych przedmiotów rozpoczął się 9 grudnia. Wyroby lokalnych twórców i rękodzielników prezentowane są w holu teatru miejskiego w Świdnicy. W sobotę wystawcy czekać będą na odwiedzających do godziny 16.00. W niedzielę targi będzie można odwiedzić w godzinach 10.00-16.00. Wstęp wolny.

/mn/

Poprzedni artykułSlalomem przedzierał się przez zaśnieżoną ulicę. Nietrzeźwy rowerzysta ukarany słonym mandatem
Następny artykułTragiczny finał pożaru domu jednorodzinnego. Zginęła 63-latka