Strona główna 0_Slider Grad goli w hali na Zawiszowie

Grad goli w hali na Zawiszowie [WYNIKI / DUŻO ZDJĘĆ]

0

Osiem zespołów z terenu Dolnego Śląska przystąpiło do rywalizacji w ramach czwartej, ostatniej imprezy z cyklu „Turniejów piłki halowej o puchar Niepodległości” organizowanych przez klub IgnerHome Polonia-Stal Świdnica. W niedzielę, 19 listopada do walki przystąpili piłkarze z rocznika 2015.

Walka toczyła się w dwóch grupach, a następnie odbywały się półfinały i mecze o miejsca. Wyniki miały jednak drugorzędne znaczenie. Każdy zawodnik był nagrodzony w ten sam sposób. Na wszystkich uczestników czekały pamiątkowe medale i dyplomy, a o zdrowe przekąski w postaci jabłek zadbał Sad w Burkatowie. Przede wszystkim liczyła się dobra zabawa, spędzenie tego dnia w sposób aktywny i walka na boisku w zasadach fair-play.

Klub IgnerHome Polonia-Stal Świdnica w listopadzie był organizatorem czterech wydarzeń w ramach cyklu „Turniejów piłki halowej o puchar Niepodległości Świdnica 2023”. Wydarzenia przeznaczone były dla zawodników z roczników 2014, 2015, 2016 i 2017. Wszystkie sportowe imprezy odbywały się na terenie hali widowiskowo-sportowej im. Haliny Aszkiełowicz-Wojno na Zawiszowie. Cykl turnieju realizowany był w ramach Programu Mikro Granty.

Klasyfikacja końcowa:
1. Champions Świebodzice
2. Górnik Polkowice
3. Ślęza Wrocław
4. Nysa Kłaczyna
5. Zdrój Jedlina Zdrój
6. IgnerHome Polonia-Stal II Świdnica
7. IgnerHome Polonia-Stal I Świdnica
8. UKS Gminy Miękinia

/MDvR/

Poprzedni artykułTo była zabawa! Piżama party na II Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Świdnica [FOTO]
Następny artykułZanim wszystkich zaskoczy zima. Mandat za nieodśnieżony samochód wzrósł do 3 tysięcy złotych