Strona główna Temat dnia To była zabawa! Piżama party na II Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich Gminy...

To była zabawa! Piżama party na II Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Świdnica [FOTO]

0

Rok temu – Zlot Czarownic, w tym – Piżama Party. – Myślałam, że niewiele jest już w stanie mnie zaskoczyć. Myliłam się. Jedno jest pewne – jesteście najbardziej kreatywni! – mówiła Teresa Mazurek wójt gminy Świdnica podczas II Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Świdnica.


Na zaproszenie organizatorów – Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy oraz KGW w Witoszowie Dolnym do świetlicy wiejskiej w Witoszowie przybyło dziewięć KGW z gminy Świdnica:KGW Miłochów, KGW Grodziszcze, KGW Lubachów, KGW Zawiszów, KGW Pszenno, KGW Lutomia, KGW Wilków, KGW Gogołów, KGW Witoszów Dolny oraz trzy KGW złączone w jednej grupie z zaprzyjaźnionej gminy Żórawina.

Członkinie i członkowie każdego z kół z wielkim zaangażowaniem, wspomnianą już kreatywnością i pomysłowością przygotowali się nie tylko w kwestii piżamowego stroju, ale także udziału w konkurencjach, wśród których znalazły się: jak najszybsze przyrządzenie sałatki jarzynowej, własnoręczne stworzenie EKO  stroju do spania, ubranie pościeli w poszewki na czas, prezentacja „czegoś do spania” w formie reklamy,dobranie skarpet w pary na czas. Zadania przeplatane były wspólnym tańcem Bachata i pysznym poczęstunkiem.

– Konkurencje były co prawda przez nas oceniane, lecz ostatecznie wyniki te nie mają żadnego znaczenia, ponieważ wszyscy zajęliście pierwsze miejsce! – mówili zgodnie członkowie komisji konkursowej – Jadwiga Generowicz sekretarz gminy Świdnica, Krzysztof Jas dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji oraz Jadwiga Wicher radna Rady Gminy Świdnica. Na zakończenie emocjonującego, pełnego zdrowej rywalizacji i świetnej zabawy wieczoru, nie zabrakło podziękowań, prezentów i wymiany wielu życzliwości.

/UG Świdnica, opr. red./
fot. UG Świdnica

Poprzedni artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Pl. Grunwaldzki
Następny artykułGrad goli w hali na Zawiszowie [WYNIKI / DUŻO ZDJĘĆ]