Strona główna 0_Slider Walczymy z liderem tabeli

Walczymy z liderem tabeli [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica rywalizują dziś na wyjeździe z aktualnym liderem tabeli Koleje Dolnośląskie IV ligi – Słowianinem Wolibórz. Start meczu o 15.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład gości: Kot, Sowa, Łaski, Ratajczak, Orzechowski, Frankowski, Witsanko, Filipczak, Niedźwiedzki, Chajewski, Jagielski.

Do rozpoczęcia spotkania pozostało około 5 minut.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

3′ – dość mocno rozpoczyna Wolibórz, stara się pressować, ale bez większego efektu.

4′ – spotkanie rozgrywane w niełatwych warunkach pogodowych – przy dość mocno padającym deszczu.

6′ – rzut rożny dla rywali – dobrze spisujemy się w obronie.

7′ – wychodzimy z kontrą – powstrzymana w porę przez gospodarzy.

9′ – blokujemy uderzenie – piłka w dłoniach Kota.

10′ – tracimy piłkę w środku pola, na szczęście blokujemy groźne uderzenie z dystansu.

13′ – gra przenosi się do środka pola, sporo walki, nie odpuszczamy liderowi tabeli.

15′ – Szuba – żółta kartka.

17′ – znakomita okazja dla Jagielskiego do którego trafia piłka w polu karnym – Dominik powinien chyba próbować bezpośrednio uderzać, a nie odgrywać do Chajewskiego – finalnie skończyło się tylko na zagrożeniu.

20′ – bardzo dobry fragment w wykonaniu świdniczan – wychodzimy wyżej, utrudniamy mocno grę przeciwnikom.

23′ – niestety mocna wrzutka w pole karne i strzał Niewiadomskiego z bliskiej odległości – przegrywamy 0:1!!!

26′ – stracony gol nas nie podłamał, dalej gramy swoją grę z ostatnich minut, mamy inicjatywę i staramy się naciskać.

27′ – dwa rzuty rożne dla naszych zawodnikach – w obu przypadkach dobrze piąstkuje Brandl.

29′ – Niedźwiedzki z lewej strony pola karnego uderza niestety niedokładnie.

32′ – dobrze blikujemy uderzenie gospodarzy.

33′ – dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzał głową Barskiego – jest 2:0 dla Słowianina!!!

36′ – szkoda, wynik z pewnością nieco krzywdzący patrząc na sam przebieg meczu. Biało-zieloni rozgrywają naprawdę niezłe zawody, ale liczy się to co w sieci.

37′ – Przedziera się Niedźwiedzki – Gorczyca ostro interweniuje i ogląda żółtą kartkę.

39′ – znów przedziera się Niedźwiedzki – w ostatniej chwili powstrzymany.

40′ – kolejne nasze centry w pole karne miejscowych – cały czas bez końcowego efektu.

42′ – Ratajczak żółta kartka – przerwanie kontry.

43′ – Szuba wrzuca w nasze pole karne – uderzenie głową i na raty skutecznie interweniuje Kot.

45′ – niestety rywale grają dziś z niemal stuprocentową skutecznością – Kota pokonuje po raz drugi Niewiadomski i jest 3:0!!!

koniec pierwszej połowy – przegrywamy, trochę wysoko patrząc na samą grę w tych pierwszych 45 minutach.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składzie.

48′ – wciąż staramy się szukać swoich szans – w ostatniej chwili Gorczyca powstrzymuje Niedźwiedzkiego.

50′ – mocne odpowiedzi Słowianina, głównie po naszych błędach – dobrze jednak spisujemy się w obronie.

53′ – Migas zastępuje Jagielskiego.

54′ – Filipczak – żółta kartka.

56′ – Przewoźny wchodzi za Frankowskiego.

58′ – po prostu idiotyczne zachowanie Gorczycy, który miał na swoim koncie żółtą kartkę. Wykopanie piłki, które miało utrudnić nam szybkie wznowienie gry – druga żółta i czerwona kartka!

59′ – z boiska schodzą Chajewski i Filipczak, w ich miejsce Gliwa oraz Wojciechowski.

64′- Paszkowski pojawia się na boisku w miejsce Witsanko.

68′ – groźnie uderza Niedźwiedzki – broni Brandl.

69′ – kontra rywali i dobra interwencja Kota.

73′ – rzut wolny – znów na wysokości zadania staje bramkarz Słowianina.

75′ – Michta zmienia Niedźwiedzkiego.

80′ – gramy piłką w ataku pozycyjnym, Słowianin poluje na błyskawiczne kontry.

85′ – szybki atak woliborzan – Niewiadomski trafia w słupek, dobija Fatianov i jest 4:0!!!

90′ – koniec meczu – przegrywamy z liderem 0:4.