Służby ratunkowe interweniowały w sobotnie popołudnie w rejonie skrzyżowania ulic Żeromskiego i Budowlanej w Świdnicy. Z drogi wypadło tam auto osobowe.

Do wypadku z udziałem osobowego Audi doszło w sobotę o godzinie 13.35. – Kierujący samochodem najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i wypadł z drogi. Mężczyzna został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego – mówi asp. Paweł Szydłowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy. Ostatecznie kierowca nie wymagał przewiezienia do szpitala. Okoliczności zdarzenia będzie wyjaśniać policja.
/mn/






![Runęła kolejna część stropów w kamienicy przy ul. Pułaskiego w Świdnicy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/1-4-100x75.jpg)


![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Koncert już za kilka dni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)