Strona główna 0_Slider Wielkie serca i szeroki gest! Znamy wynik pikniku dla Agatki

Wielkie serca i szeroki gest! Znamy wynik pikniku dla Agatki

0

Po raz kolejny mieszkańcy powiatu świdnickiego pokazali, jak wielkie mają serca. Kolejny piknik dla czteroletniej Agatki Salamon zakończył się wspaniałym wynikiem. To kolejny krok do drugiej operacji serca dziewczynki. Agatka dzięki darczyńcom już jest w Bostonie.

Przyjaciele i znajomi rodziny oraz mieszkańcy powiatu świdnickiego nie zwalniają tempa, by zachęcić do wpłacania datków na rzecz czteroletniej Agatki Salamon, która urodziła się z bardzo rzadką wadą serca prowadzącą do jego niewydolności. Dziewczynka wymaga skomplikowanej i kosztownej operacji, której przeprowadzenia podjęli się lekarze z Bostonu. Koszt operacji to 1,7 miliona złotych.

W niedzielę, 17 września na boisku w Pszennie zorganizowany został charytatywny festyn. Na uczestników czekała moc atrakcji: loteria fantowa, dmuchańce, grill i frytki, wata cukrowa, malowanie buzi dzieci, warkoczyki, tatuaże dla dzieci, gry dla dzieci i dorosłych, stoisko gastronomiczne (ciasta, pierogi, kawa, napoje), pokazy sportowe, artystyczne i motoryzacyjne, a także pokazy sprzętu policji oraz straży pożarnej. Przy tej okazji zbierane były datki.

Kochani, dziś krótko – dzięki Wam na Agatkowym festynie udało się zebrać 34 159,85 zł! Bardzo dziękujemy za Waszą obecność i wielkie serducha! – poinformowali organizatorzy.

Agatka pierwszą operację przejdzie już 19 września w klinice w Bostonie. Konieczne jest uzbieranie reszty potrzebnej kwoty.  Datki stale można wpłacać na siepomaga.pl.

/red./

Poprzedni artykułPo przerwie z dużym charakterem
Następny artykułMieli oko na motocyklistów, ale na kontrole załapali się wszyscy kierowcy