Strona główna 0_Slider Kaskady wodne, muzyczne fontanny i artyści sztuki cyrkowej. Do Świdnicy zawita Cyrk...

Kaskady wodne, muzyczne fontanny i artyści sztuki cyrkowej. Do Świdnicy zawita Cyrk na wodzie [KONKURS]

0

Nowe wodne widowisko „Burleska” zaprezentuje świdnickiej publiczności Cyrk Imperial Show. Niezapomnianych wrażeń dostarczą profesjonalni artyści, akrobaci, gimnastycy, linoskoczkowie, żonglerzy. Będą tony wody, muzyczne fontanny, kaskady wodne i wiele więcej. Cyrk na wodzie z nowym efektownym show zawita do Świdnicy 29 i 30 sierpnia. Dla naszych czytelników mamy do wygrania pięć pojedynczych zaproszeń na to wyjątkowe show.

20 ton wody w basenach, 10 ton wody w powietrzu wykorzystano w najnowszym show Cyrku na Wodzie

Cyrk Imperial Show z Ukrainy co roku cieszy polską publiczność niezapomnianymi programami i zawsze dostarcza wielu emocji, radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W zeszłym roku Imperial Show po raz pierwszy zaprezentował nowy cyrk na polskiej arenie i jego wspaniałą atrakcją jest widowisko na wodzie. – Niezwykłe było dla widza zobaczenie na arenie basenu z dużymi fontannami. To wodospady, kaskady wodne, profesjonalni artyści cyrkowi, laureaci festiwali sztuki cyrkowej, niezapomniany pokaz świetlny – informuje organizator.

W tym roku cyrk Imperial Show zaprezentuje swojej publiczności nowy niezapomniany Water Show „Burleska”. – Będzie jeszcze więcej pozytywnych emocji i morze wrażeń. Nasza publiczność będzie mogła podziwiać profesjonalizm cyrkowych artystów. Zaprosimy ją do magicznego świata cyrku. Profesjonalni artyści, akrobaci, gimnastycy, pokaz iluzji, linoskoczkowie, żonglerzy, balet, tony wody, muzyczne fontanny i najbardziej ekscentryczni, zabawni klauni ze swoim jedynym mamutem na świecie – zachęca Cyrk Imperial Show.

Najnowsze show Cyrku na Wodzie w Świdnicy
ul. Łukasińskiego / Stęczyńskiego
29.08 – wtorek godz. 18.00
30.08 – środa godz. 18.00

Bilety dostępne na m.in. na www.biletyna.pl; szczegóły także na stronie: www.imperialshow-ua.com

Wygraj bilety na najnowsze widowisko Cyrku na Wodzie!

Dla naszych Czytelników mamy pięć pojedynczych zaproszeń do Cyrku na Wodzie w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „Cyrk” na adres [email protected] do 28 sierpnia do godz. 9.00. W wiadomości należy napisać – Dlaczego chciałbyś wziąć udział w show Cyrku na Wodzie?(wyjaśnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/oprac. red./
/Materiały organizatora/

Poprzedni artykułDerby dla Bystrzycy Górnej i Strzegomia
Następny artykułCzekają na sokoła, a tymczasem do domu na kominie MZEC zajrzał inny ptak [FOTO]