Strona główna 0_Slider Wkrótce Dzień Mamy. Złóż życzenia i wygraj bilety do kina!

Wkrótce Dzień Mamy. Złóż życzenia i wygraj bilety do kina! [KONKURS]

0

Zbliża się Dzień Mamy. To kolejna okazja, by powiedzieć im, że są wyjątkowe i najlepsze na świecie, a także podziękować im za troskę, matczyne ciepło i obecność w każdej chwili. Prześlij nam swoje życzenia dla mamy i wygraj bilety do Multikina w Świdnicy!

Zapraszamy do naszego tegorocznego konkursu z okazji Dnia Mamy. Można w nim zdobyć aż 14 biletów do Multikina w Świdnicy i sprawić radość naszym kochanych mamom, wybierając się z nimi chociażby na premierowy film.

Komedia, ciekawy dokument czy film przygodowy? Aktualnie w repertuarze znajdziemy takie filmy jak chociażby „Book Club. Następny rozdział”, czyli historię czterech przyjaciółek wybierających się do Włoch, dokument o kultowej balladzie Leonarda Cohena – „Hallelujah: Leonard Cohen, A Journey, A Song” lub widowiskowych „Trzech muszkieterów: d’Artagnan”, będących adaptacją słynnej powieści Aleksandra Dumasa. Nowości filmowe w świdnickim kinie można sprawdzić na stronie: https://multikino.pl/

By wziąć udział w zabawie i mieć możliwość wygrania zaproszeń do kina należy przesłać do nas e-mail zatytułowany „Dzień Mamy” na adres [email protected]. W wiadomości należy napisać – własne życzenia z okazji Dnia Mamy. E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Nagród nie wysyłamy! Najciekawsze życzenia nagrodzi jury konkursowe. Na zgłoszenia czekamy do 24 maja do godz. 12.00. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/red./

Poprzedni artykułNowa górska trasa rowerowa oficjalnie otwarta [FOTO]
Następny artykułNowy przystanek coraz bliżej ukończenia. Kiedy zaczną się na nim zatrzymywać pociągi? [FOTO]