Strona główna 0_Slider 10-miesięczna Hania ze Świdnicy potrzebuje pomocy

10-miesięczna Hania ze Świdnicy potrzebuje pomocy

0

Kilkanaście dni po porodzie Hania Szczepara trafiła na blok operacyjny z powodu objawów niedrożności układu pokarmowego. Udało się uzyskać diagnozę i już wiadomo, że 10-miesięczna dziewczynka ze Świdnicy będzie potrzebowała długotrwałego wsparcia w leczeniu i rehabilitacji.

– Moja córka przyszła na świat w sierpniu 2022 roku. Niestety,  już pierwsze chwile jej życia nie wyglądały tak, jak w pięknych wyobrażeniach. Kilkanaście dni po porodzie Hania trafiła na blok operacyjny z powodu objawów niedrożności układu pokarmowego – opisuje mama dziewczynki. Dzięki wsparciu darczyńców dziecko przeszło specjalistyczne badania.

– Ostateczną diagnozą jest trisomia 9 pary chromosomów, zaburzenia odporności i niedosłuch. Przed Hanią jeszcze wiele ciężkiej pracy. Koszt miesięcznej rehabilitacji to kwota rzędu 2 tysięcy złotych, do tego dochodzą koszty specjalistycznych leków, mleka, wizyt u specjalistów… Trochę nas to przerasta. Hania ma 6 rodzeństwa, jesteśmy dużą szczęśliwą rodziną, ale niestety razem z mężem nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich kosztów leczenia Hani. Chcemy, aby nasza córka mogła w przyszłości funkcjonować tak sprawnie jak dalece to możliwe. Będziemy walczyć o nią walczyć, ale do tego potrzebujemy waszej pomocy – apeluje pani Anna.

Datki można wpłacać na siepomaga.pl. Rodzina i przyjaciele zapraszają także do udziału w licytacjach „Dla CUDownej Hani” na fb.

/red./

Poprzedni artykułDym nad młynem w Burkatowie
Następny artykułJakie są główne atrakcje turystyczne w Borach Tucholskich?