Strona główna 0_Slider Wyjątkowe życzenia czytelników z okazji Dnia Kobiet

Wyjątkowe życzenia czytelników z okazji Dnia Kobiet [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Pełne serdeczności, dodające otuchy, doceniające kim są i co robią. Wspaniałym kobietom wyjątkowe życzenia składają Czytelnicy i Czytelniczki portalu Świdnica24. Przesłane słowa dla wszystkich bliskich i dalszych Pań otrzymaliśmy w ramach konkursu na Dzień Kobiet.

Do naszego konkursu wpłynęło ponad 50 zgłoszeń z życzeniami na Dzień Kobiet. Dzięki Centrum Urody Justyna w Świdnicy i świdnickiemu Multikinie wiele z nich mogliśmy nagrodzić upominkami.

W konkursie można było wygrać wizytę w Centrum Urody „JUSTYNA”, znajdującym się na Rynku w Świdnicy. Nagrodami były cztery vouchery na zabiegi pielęgnacyjne. Otrzymali je: zabieg pielęgnacyjny na twarz – Izabela Tomala, hennę z regulacją brwi – Paulina Borodajko, a także parafinę na dłonie – Elżbieta Mąkosza oraz dla swej drugiej połówki Dawid Tymiński.

Oprócz chwili relaksu w świdnickim centrum urody do zdobycia były także podwójne zaproszenia do świdnickiego kina. Komedia romantyczna czy może ambitny dramat? Na nowości filmowe i ciekawe premiery zaprasza Multikino Świdnica. Po dwa bilety na dowolny seans otrzymali – Bartłomiej Jankowicz, Alicja Karniej, Violetta Orłowska, Honorata Ziemba, Katarzyna Fitrzyk, Marzena Sadowska, Sylwia Pawlak oraz Paula Amrogowicz.

Poniżej publikujemy nagrodzone życzenia:

Izabela Tomala – Kochane dziewczęta, W tym wspaniałym dniu życzę Wam (jak i sobie) mnóstwa miłości, siły i wiary w siebie. Idźcie do przodu i przezwyciężajcie wszelkie trudności. Nie dajcie sobie wmówić, że jesteście niewystarczające. Już nieraz udowodniłyście, że jest inaczej. Nasza delikatność i subtelność jest naszą siłą. Jesteście najlepsze!

Bartłomiej Jankowicz:

Drogie piękne Kobiety
Wy macie same zalety.
Każda z Was inna, niezastąpiona,
jedna to panna, druga to żona.
Zdrowia, szczęścia i słodyczy
dziś Wam wszystkim Bartek życzy.

Elżbieta Mąkosza – Szalone babki dzień kobiet to najpiękniejszy dzień w roku, bo nasz. Życzę Wam, miłości, czułości, delikatności, a nawet ognistego romansu z Bradem Pittem. DUŻO pieniędzy, by mieć na przyjemności, byście mogły spełniać szalone marzenia i pomarańczy, by wam mąż w stroju Adama zawsze tańczył.

Paulina Borodajko:

Podziwiam Kobiety: Inteligentne, Skromne, Naturalne, Dobre, Twórcze, Ambitne, Pracowite, Pewne siebie, Ciekawe świata,Wrażliwe, Opanowane, Kochające, Troskliwe, Zadbane, Tolerancyjne, Wyrozumiałe, Pozytywnie nastawione do świata.
TY jesteś taką KOBIETĄ!!!
Bądź sobą, nie zmieniaj się!

Każdego dnia jest ktoś, kto Ciebie docenia, kto Ciebie podziwia, kto Ciebie szanuje, dla kogo jesteś wzorem.
Najlepsze życzenia dla wszystkich wyjątkowych Kobiet w Dniu Waszego Święta!

Dawid Tymiński:

Dziś 8 marca kochanie, niech ten dzień najlepszym dla Ciebie się stanie.
Życzę Ci wycieczki na drugi koniec świata, niech nasza miłość trwa kolejne lata.
Życzę dużo zdrowia, dużo radości, niech na Twojej twarzy zawsze uśmiech gości.
Życzę ci spełnienia wszystkich marzeń i wiele przeżytych wrażeń.
Niech Twoje życie będzie pełne kolorów,
miej szczęścia wiele, takimi życzeniami dziś się z Tobą dzielę.

Alicja Karniej:

Życzę Ci fascynacji życiem ludzi wielkich i tych maluczkich,
obfitości rzeczy,które chciałabyś zaproponować innym
mnóstwa historii, które chciałabyś poznać i utrwalić
spotkania na ścieżce życia wielu różnobarwnych postaci , dla których jesteś oddechem , światełkiem w tunelu czy lekiem na całe zło,
zachowania dystansu wobec spraw, na które nie masz wpływu , dużego formatu i małego kalibru ,
pielęgnacji empatii i poczucia humoru
utrzymania dobrej marki oraz
spełnienia marzeń niewypowiedzianych

Violetta Orłowska – Dzień Kobiet jest co prawda oficjalnie raz w roku, ale myślę, że takich dni jest dużo więcej. Życzę więc by takich dni kiedy otoczenie nas docenia, kiedy jesteśmy szczęśliwe, kiedy odbicie w lustrze mówi do nas, że jest ok było jak najwięcej. Nie szukajmy drugiej strony medalu, doceniajmy SIEBIE same, bo bez nas świat by nie istniał!

Honorata Ziemba – Życzę sobie i wszystkim kobietom, abyśmy mogły być sobą i abyśmy mogły żyć, tak jak tego pragniemy. Tym, które kochają kapcie i rozciągnięty dres, aby mogły z kubkiem gorącej herbaty odpocząć w domowym zaciszu. Tym, które lubią błyszczeć – blasku i poważania. Tym, które chcą być kochane – przede wszystkim miłości. Pasjonatkom wędrówek – odkrywania coraz to nowych, piękniejszych szlaków, a miłośniczkom książek – kolejnych zapierających dech w piersiach powieści. Każda z nas jest inna. Każda na swój sposób wyjątkową. Nie postrzegajmy siebie w kategoriach lepsza, gorsza. Szanujmy siebie nawzajem, ponieważ każda z nas pisze swoją własną, niepowtarzalną historię i każda z nas z innym bagażem idzie przez życie. Żyjmy więc według siebie, wspierajmy się wzajemnie, nie bójmy się walczyć o marzenia i bądźmy przede wszystkim dla siebie życzliwe! Siła, wsparcie i dobro jest KOBIETĄ!

Katarzyna Fitrzyk – W tym wyjątkowym Dniu życzę nam kobietki uśmiechu na twarzy od rana, odwagi w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów. Radości z życia i miłości. Niech los z oczu naszych łzy nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie.

Sylwia Pawlak Cudownie jest celebrować dzień kobiet, chciałbym aby kobieta dla drugiej kobiety była wsparciem,abyśmy umiały ze sobą rozmawiać, abyśmy szły przez życie ramię w ramię, pamiętajmy o tym że jesteśmy piękne,wyjątkowe, jedyne, wrażliwe,kochane,lubiane,każda z nas ma to coś,jesteśmy ambitne. Życzę każdej kobiecie wytrwałości w trudach codzienności, miłości, bądź sobą i idź do przodu. BO W KOBIETACH JEST SIŁA.

Marzena Sadowska życzenia dla was kobiety i kobietki:

Bądź piękna dla siebie.
Bądź dobra dla siebie.
Bądź mądra dla siebie.
Bądź uśmiechnięta dla siebie.
Bądź szczęśliwa dla siebie.

Paula Amrogowicz – Każdej Kobiecie, niezależnie od wieku…

…miłości i akceptacji, gdy jestem kochaną łobuziarą, która uwielbia wspinać się po drzewach,
jeździć po wymyślonych torach kolejką starszego brata czy z zapałem układać klocki.
…miłości i akceptacji, gdy jestem małą kobietką w tiulowej spódniczce, podbierającą mamie najpiękniejsze szpilki i pomadki

Gdy dorastamy, dojrzewamy, zmieniamy się, życzę nam duużo zdrowego rozsądku i dystansu do siebie. Dziewczyny, nie ma co czekać na lepszy czas, lepszą formę, by założyć ulubioną kieckę, dżinsy, dres czy trampki i pójść spełniać swoje marzenia.

na każdym etapie życia, życzę by udało nam się znaleźć tę przysłowiową chwilę dla siebie.

Gdy jestem córką, mamą, babcią, prababcią, mimo trudów codzienności, życzę chęci by dbać o siebie, nie tylko raz w roku, przy okazji Dnia Kobiet, ale codziennie… Chęci, by stałe starać się znaleźć tę przestrzeń do realizacji swoich potrzeb, by móc odetchnąć pełną piersią i powiedzieć sobie: jestem ważna, wyjątkowa, kochana.

Tego nam wszystkim życzę, Drogie Panie.

Nie zapominajmy o sobie i o sobie nawzajem.

A jeśli jest gdzieś obok Ciebie siostra, mama, babcia, przyjaciółka, która jednak zapomniała, kim jest, (choćby na chwilę), nie bądź obojętna!

Siła jest Kobietą!

Gratulujemy i jednocześnie dziękujemy za wszystkie zgłoszone do konkursu życzenia! Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych w portalu Swidnica24 znajdziesz TUTAJ.

/red./

Poprzedni artykułZagrają dla Kuby [HARMONOGRAM]
Następny artykułDrogowe utrudnienia w Makowicach. Wyznaczono objazd