Strona główna Sport Piłka ręczna Zagrają dla Kuby

Zagrają dla Kuby [HARMONOGRAM]

0

Po raz siódmy w Świdnicy spotkają się młodzi piłkarze ręczni, aby swoją grą oddać hołd Jakubowi Marcinkowskiemu, przedwcześnie zmarłemu zawodnikowi ŚKPR-u Świdnica i uczniowi Gimnazjum nr 3. W imprezie, która odbędzie się od 10 do 12 marca 2023 roku zagra 19 drużyn chłopców i młodzików z całej Polski.

Mecze od piątku do niedzieli odbywać się będą w halach SP 105 przy ulicy Saperów (chłopcy) i na Zawiszowie przy ul. Galla Anonima (młodzicy). W turnieju chłopców wystartuje dziesięć zespołów: ŚKPR Świdnica, kadra DZPR 2010, Trójka Nowa Sól, Olimp Grodków, Obra Trzciel, Bór Oborniki Śląskie, ZEW Świebodzin, Spartakus Buk, Orzeł Opole i Siódemka Miedź Legnica. W rozgrywkach młodzików wystąpi dziewięć ekip: ŚKPR Świdnica, Kadra DZPR 2009, Tęcza Kościan, Chrobry Żórawina, Gwardia Opole, Victoria Świebodzice, Trójka Nowa Sól, Olimp Grodków i ZEW Świebodzin.

Memoriał Kuby Marcinkowskiego odbywa się od 2016 roku. Impreza dedykowana jest bardzo utalentowanemu zawodnikowi naszego klubu, który zmarł w wieku zaledwie 15 lat w 2015 roku w trakcie turnieju finałowego Mistrzostw Polski młodzików w Kielcach.

HARMONOGRAM: TURNIEJ KUBA 2023

/ŚKPR/

Poprzedni artykułCharytatywny bieg w szczytnym celu
Następny artykułWyjątkowe życzenia czytelników z okazji Dnia Kobiet [ROZWIĄZANIE KONKURSU]