Strona główna 0_Slider Wyjątkowe chwile z ukochanymi dziadkami na fotografiach czytelników

Wyjątkowe chwile z ukochanymi dziadkami na fotografiach czytelników [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Dziś rozpoczynamy świętowanie z naszymi ukochanymi babcią i dziadkiem. Z tej okazji, a także doceniając czas spędzony razem z nimi, składamy im moc najwspanialszych życzeń. Mnóstwo zdrowia i siły, niegasnącej chęci do rozwijania własnych zainteresowań i uśmiechu na każdy dzień, do którego mamy nadzieję też się przyczyniamy. Te wspólnie zbudowane wspomnienia będą nam na zawsze towarzyszyć. Które z nich dla naszych Czytelników były szczególne wyjątkowe? Można się przekonać na fotografiach nadesłanych do konkursu dedykowanego naszym dziadkom. Do wygrania były miłe upominki.

Julia ze swoją ukochaną babcią Elżbietą, fot. Katarzyna Sitowska

Wspólne gotowanie, radosne zabawy, odkrywanie wyjątkowych miejsc czy po prostu wspaniałe chwile razem. Wiele pięknych momentów spędzonych z kochanymi dziadkami na fotografiach przesłanych zostały do naszego tegorocznego konkursu z okazji Dnia Babci i Dziadka. Łącznie wpłynęło do niego około 35 zgłoszeń. Z nich ostatecznie jury konkursowe wybrało 14 zdjęć – zwiększając tym samym pulę początkowo przewidzianych nagród.

Jednym z prezentów był wspaniały porcelanowy zestaw z jaworzyńskich Zakładów Porcelany Stołowej „Karolina”. Jest serwis kawowo-deserowy z kolekcji ALBA w kolorze białym, bez zdobień. Składa się z 39 części dla 12 osób. Otrzymała go – Katarzyna Sitowska. Do wygrania były również podwójne bilety świdnickiego Multikina. Zaproszeniami do świdnickiego kina nagrodziliśmy zdjęcia: Eweliny Zerki, Ewy Łukojć, Wiktorii Łuczak, Aleksandry Nawrockiej,  Kamili Kaczmarek, Joanny Szulc, Dominiki Jasinowskiej, Karoliny Legiejew, Urszuli Pasternak, Agaty Psiuk, Natalii Zawiślak, Ireny Kotyk i Agnieszki Soronowicz.

Gratulujemy i jednocześnie dziękujemy za wszystkie zgłoszone do nas fotografie!

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.

/red./

Poprzedni artykułUdany rewanż i zwycięstwo w Nachodzie
Następny artykułWróciła śnieżna zima. Gdzie dzwonić w sprawie zasypanych dróg? [FOTO/VIDEO]