Strona główna 0_Slider Mikołaj Cieślak i Rafał Zbieć z Kabaretu Moralnego Niepokoju wystąpią w Żarowie...

Mikołaj Cieślak i Rafał Zbieć z Kabaretu Moralnego Niepokoju wystąpią w Żarowie  [KONKURS]

0

Żywiołowy duet, czyli Mikołaj Cieślak i Rafał Zbieć, zaprezentują skecze Kabaretu Moralnego Niepokoju, które zaadaptował specjalnie dla nich Robert Górski. Publiczność może się więc spodziewać kunsztu aktorskiego, zaangażowania i  sporej dawki najlepszego humoru. Kabaretowi artyści wystąpią 10 marca o godz. 19.00 w sali widowiskowo-sportowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na ten kabaretowy wieczór.

Tego duetu nie trzeba nikomu przedstawiać, ponieważ tworzy go dwóch artystów niezwykle popularnego Kabaretu Moralnego Niepokoju – Mikołaj Cieślak oraz Rafał Zbieć. Artyści występują z wyborem skeczów, stworzonych dla Kabaretu Moralnego Niepokoju i zaadaptowanych specjalnie dla tego żywiołowego duetu przez Roberta Górskiego. W trakcie występu obaj artyści wykazują się kunsztem aktorskim i zaangażowaniem, a nieodstępujące ich poczucie humoru jest źródłem improwizacji, w której obaj świetnie się odnajdują. Dzięki temu publiczność pęka ze śmiechu od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu – zapowiada organizator.

Mikołaj Cieślak & Rafał Zbieć
10 marca 2023
godzina 19.00
sala widowiskowo-sportowa Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie

Bilety w cenie 70 złotych w sprzedaży od 1 lutego na platformie biletyna.pl lub w kasach basenu – ul. Piastowska 10a, Żarów.

Wygraj zaproszenie na kabaret w Żarowie!

Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenia na występ Mikołaja Cieślaka i Rafała Zbiecia. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „Kabaret” na adres [email protected] do 10 lutego do godz. 10.00. W wiadomości należy napisać – Dlaczego chciałbyś/chciałabyś wybrać się na występ kabaretu? (wyjaśnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/oprac. red./
/materiały organizatora/

Poprzedni artykułPrzed feriami dzieci ze świdnickiej szóstki uczyły się zasad pierwszej pomocy
Następny artykułWałbrzych nie chce oddać Świdnicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Jest apel samorządowców