Strona główna 0_Slider Wyjątkowe kalendarze Swidnica24.pl na 2023 rok

Wyjątkowe kalendarze Swidnica24.pl na 2023 rok [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Nowe kalendarze Swidnica24 czekają już na Czytelników. Kilka egzemplarzy można było wygrać w naszym konkursie. Kto je otrzymał?

Do kalendarza trójdzielnego na 2023 rok wybraliśmy jedno z przepięknych zdjęć autorstwa Dariusza Nowaczyńskiego. Fotografia przedstawia okolice świdnickiego rynku z jedną z wyjątkowych kamienic z charakterystycznym i niezwykle urokliwym kogutem na szczycie, a nawet dwoma. Wypatrzone miejsce fotograf ujął w ciepłych barwach zachodzącego słońca. W oddali na zdjęciu zobaczymy też znamienite świdnickie zabytki – wieżę ratuszowej, z której roztacza się piękna panorama na Świdnicę i okolice czy monumentalną katedrę. Ten wyjątkowy kadr miasta mamy nadzieję będzie zapowiadał pozytywny dla nas wszystkich nowy rok.

Nasze nietuzinkowe kalendarze można było wygrać w konkursie. Aby je zdobyć należało w przesłanym do nas mailu odpowiedzieć na pytanie: jakie jest Twoje postanowienie na nowy rok? (napisz nie więcej niż w trzech zdaniach). Jury konkursowe wyłoniło laureatów. Kalendarze Swidncia24.pl na 2023 rok otrzymali: Paweł Kiebuła, Balaga Sławomir, Iwona Wawrzkowicz, Damian Machaty, Monika Porabik i Anna Oruba.

Gratulujemy! Jednocześnie dziękujemy za wszystkie przesłane do nas zgłoszenia! Zapraszamy też do kolejnych konkursów organizowanych na portalu Swidnica24.pl.

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znaleźć można TUTAJ.

/red./

Poprzedni artykułPołakomił się na szczoteczki elektryczne. Teraz szuka go policja
Następny artykułPonad 33 mln złotych na inwestycje. Powiat świdnicki z budżetem na 2023 rok