Strona główna 112 Połakomił się na szczoteczki elektryczne. Teraz szuka go policja

Połakomił się na szczoteczki elektryczne. Teraz szuka go policja

0

Świdniccy policjanci poszukują mężczyzny, który pod koniec października w jednej z drogerii na terenie Świdnicy dokonał kradzieży trzech szczoteczek elektrycznych o wartości około 700 złotych. Złodzieja zarejestrował sklepowy monitoring.

Funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego świdnickiej komendy prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży szczoteczek elektrycznych z jednej z drogerii na terenie miasta. W toku tego postępowania zabezpieczony został materiał dowodowy w postaci monitoringu, na podstawie którego pozyskano wizerunek osoby mogącej mieć związek ze zdarzeniem – mówi Magdalena Ząbek z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. Policjanci nie informują, w którym dokładnie sklepie doszło do kradzieży.

Osoby posiadające informacje na temat mężczyzny, którego wizerunek widoczny jest na fotografii, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzącymi czynności w tej sprawie – tel. 47 87 552 34 lub całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu: 47 87 552 00 lub 47 87 552 19 – dodaje rzecznik świdnickiej policji.

/KPP Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułNa trasie ze Świdnicy do Wrocławia powstanie nowy przystanek kolejowy
Następny artykułWyjątkowe kalendarze Swidnica24.pl na 2023 rok [ROZWIĄZANIE KONKURSU]