0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica mierzą się na wyjeździe w derbach regionu z Lechią Dzierżoniów. Zaczynamy o 15.00, zapraszamy na tekstową RELACJĘ LIVE i przypominamy o odświeżaniu strony.

Skład: Kot, Moskwa, Salamon, Sowa, Kozachenko, Filipczak, Białasik, Paszkowski, Orzechowski, Traczyk, Trzepacz.

Jeszcze drobne uprzątnięcie boiska i rozpoczynamy z małym poślizgiem.

1′ – zaczynamy spotkanie.

5′ – od początku spotkania twarda, męska gra – nikt nie odpuszcza walki o każdy centymetr boiska.

9′ – krótkie przerwy w grze – najpierw ucierpiał Sowa, a następnie Salamon. Wszystko jest jednak w porządku i biało-zieloni wrócili do gry.

10′ – rzut rożny dla naszego zespołu – zamieszanie w polu karnym Lechii, ale górą obrońcy rywali.

11′ – kolejna niebezpieczna akcja gości – znów górą defensorzy Lechii.

13′ – dobrze blokujemy akcję lechistów – od bramki Kot.

16′ – rzut wolny dla gospodarzy – dobrze interweniują świdniccy obrońcy.

18′ – Kozachenko dorzuca piłkę z rzutu wolnego – Trzepacz uderzony w głowę i mamy przerwę w grze. Zderzenie z Sadowskim – obaj zawodnicy prawdopodobnie rozcięte głowy!

18′ – Trzepacz wygląda znacznie lepiej niż Sadowski i wraca już do gry, zawodnik Lechii opatrywany.

20′ – Piłkarz gospodarzy też wracaj już do gry.

21′ – kolejny rzut rożny dla naszej drużyny – przebitka i sygnalizacja pozycji spalonej.

25′ – akcja za akcję na boisku w Pieszycach, obie drużyny bardzo uważnie i pewnie spisują się jak na razie w defensywie.

28′ – od początku spotkania nieco więcej z gry mają biało-zieloni, brakuje jednak to co najważniejsze – tego ostatniego podania i strzałów na bramkę dzierżoniowian.

31′ – nieco groźniejsi w ostatnich 2-3 minutach lechiści – również brakuje kropki nad „i” i sforsowania naprawdę dobrze dysponowanej defensywy IgnerHome Polonii-Stali Świdnica.

34′ – Białasik – żółta kartka za faul na Rytce.

35′ – wrzucają rywale z rzutu wolnego – pewnie piąstkuje Kot.

37′ – uderzają przeciwnicy – Kot kontroluje piłkę która finalnie ociera się o słupek.

40′ – z kontrą zabiera się Traczyk – szkoda, bo brakło dokładnego zagrania.

41′ – wrzucają piłkę w nasze pole karne przeciwnicy – bez zagrożenia.

43′ – Sadowski uderzał zza pola karnego – futbolówkę pewnie wyłapał Kot.

45′ – trochę przegraliśmy w ostatnich minutach środek pola, za dużo strat – uderzenie rywali znów pewnie broni Kot.

koniec pierwszej połowy – 0:0

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składach.

50′ – kuriozalna sytuacja. Sędzia odgwizdał faul na Białasiku, ale będąc pod presją trenera gospodarzy zmienił decyzje na faul w drugą stronę…

52′ – niestety z naszego wrzutu z autu idzie kontra zakończona przez Zatwarnickiego – przegrywamy 0:1!!!

55′ – mamy rzut rożny – Kozachenko niedokładnie dorzuca futbolówkę.

56′ – Rytko – żółta kartka za krytykowanie orzeczeń arbitra.

56′ – Kozachenko uderza z rzut wolnego w mur – poprawia Sowa i świetnie interweniuje bramkarz Lechii.

60′ – pół godziny gry za nami – szkoda tej sytuacji po której straciliśmy gola, ale taki jest futbol – chwila dekoncentracji kosztuje bardzo wiele.

63′ – gospodarze sprytnie urywają każdą sekundę, my w ostatnich minutach nieco zagubieni.

65′ – Rzepski – żółta kartka.

67′ – kolejna żółta kartka dla gracza Lechii – Chlipały

67′ – Karbowiak zastępuje Moskwę.

67′ – jak pech to pech, po mocnej wrzutce w pole karne Lechii i trąceniu piłki przez Salamona rywali uratowała poprzeczka.

68′ – atakujemy coraz mocniej, przeciwnicy grają coraz brutalniej – Łazarowicz – żółta kartka.

70′ – odkrywamy się coraz mocniej – walczymy o wyrównanie.

72′ – Paszkowski – żółta kartka.

74′ – Wojciechowski zastępuje Paszkowskiego.

76′ – kontra rywali nieskuteczna – uderzenie obok bramki.

80′ – Migas wchodzi na boisko za Filipczaka.

82′ – szybka akcja rywali niestety wykorzystana – Wasilewski podwyższa wynik na 2:0!!!

84′ – Busch zastępuje Trzepacza.

85′ – źle piłkę przyjmuje Traczyk – gospodarze ruszają z akcją zatrzymaną przez Kota.

86′ – druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Rzepskiego.

90′ – seryjnie wrzucamy piłki w pole karne Lechii – bez efektu.

90+ – całkowicie odkryci biało-zieloni, szukający choćby honorowego trafienia w jak się okazało ostatniej akcji meczu tracą gola na 0:3 po kontrze (Orłowski)!!!

koniec meczu – przegrywamy 0:3

Poprzedni artykułW Jaworzynie Śląskiej powstaje Gminne Centrum Rehabilitacji [FOTO]
Następny artykułNauczyciele wyróżnieni podczas uroczystej gali. Dzień Edukacji Narodowej w Świebodzicach [FOTO]