Strona główna 0_Slider Zbliża się Świdnicki Smaczny Weekend

Zbliża się Świdnicki Smaczny Weekend [KONKURS]

0

Kuchnie z całego świata od amerykańskiej przez meksykańską i hiszpańską po tajską już w najbliższy weekend będzie można skosztować w Świdnicy. Na Rynku przysmaki na słono i na słodko zaserwuje kilkanaście cieszących się popularności food trucków. Wśród atrakcji przewidziano także dmuchańce dla dzieci, namioty z rzemiosłem i strefę chillout. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania vouchery na specjały z kulinarnego wydarzenia.
Sie Je FoodTruck – fot. Marcin Kaźmieruk

21 i 22 maja świdnicki rynek zamieni się w najsmaczniejsze miejsce w regionie. – Przygotowaliśmy dla Was Smaczny Weekend. Przez dwa dni będziecie mogli skosztować smakowitych efektów kunsztu szefów kuchni z całej Polski. Wśród specjałów znajdziecie m.in. tajski pad-thai, hiszpańskie Churros, amerykańskie burgery czy frytki rodem z Belgii. Zaserwujemy Wam również wyśmienite piwa rzemieślnicze i koncernowe. A to wszystko w towarzystwie przyjemnej dla ucha muzyki – zapraszają organizatorzy firma Food & Event.

Na świdnickim rynku zaparkuje kilkanaście popularnych food trucków. Przewidziano także dodatkowe atrakcje – dmuchańce dla dzieci, namioty z wyrobami rzemieślniczymi jak chociażby z naturalnymi kosmetykami czy ozdobnymi świecami oraz strefę chillout.

Świdnicki Smaczny Weekend
Sobota, 21 maja: 12:00 – 22:00
Niedziela, 22 maja: 12:00 – 21:00

Wstęp bezpłatny.

Wygraj voucher na potrawę Świdnickiego Smacznego Weekendu!
Dla naszych Czytelników mamy vouchery na potrawy ze Świdnickiego Smacznego Weekendu. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „Smaczny Weekend” na adres [email protected] do 20 maja do godz. 8.00. W wiadomości należy napisać – ulubione danie, a swój wybór uzasadnić w kilku zdaniach. E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/red./
/Materiały – organizatora, facebook Sie Je FoodTruck/

Poprzedni artykułHistoria Żarowa na kartach książki. Spotkanie autorskie z Bogdanem Muchą
Następny artykułPartnerstwo zamiast rywalizacji. Spotkanie dla przedsiębiorców w Świdnicy