Strona główna Wydarzenia Świdnica Partnerstwo zamiast rywalizacji. Spotkanie dla przedsiębiorców w Świdnicy

Partnerstwo zamiast rywalizacji. Spotkanie dla przedsiębiorców w Świdnicy

0

Dziś ja pomogę i liczę na to, że jutro ty pomożesz mnie. BNI, pochodząca z USA organizacja przedsiębiorców, zaprasza na spotkanie w Świdnicy, które będzie okazją do poznania nowych partnerów biznesowych, którzy sukces widzą przede wszystkim we współpracy.

Zdjęcie ilustracyjne, pixabay

BNI to pochodząca z USA organizacja przedsiębiorców, która stawia na podstawową zasadę w prowadzeniu firm: dający dostaje. Dzisiaj ja pomogę tobie i liczę, że jutro ty pomożesz mnie. Pomożesz w dotarciu do interesującego mnie klienta, umówisz na spotkanie z prezesem firmy, którego znasz, a ja nie. Bezinteresownie. Przedsiębiorcy nie rywalizują, tylko szukają okazji, by sobie nawzajem pomóc. Najważniejsza jest współpraca, co przekłada się na konkretne wyższe przychody członków BNI, którzy polecają siebie nawzajem. Organizacja jest międzynarodowa, co  pozwala kontaktować się z firmami z całego świata i prosić je o pomoc.

W Świdnicy obecnych będzie około 40-tu przedsiębiorców, do których może dołączyć każdy chętny. Spotkanie rozpocznie się 19 maja o godzinie 17.00 w restauracji Stary Młyn przy ul. Łącznej w Świdnicy. Udział jest bezpłatny, rejestracja on-line. Obowiązuje opłata za poczęstunek. Więcej szczegółów pod numerami telefonów  790 205 072 oraz 794 369 869.

/artykuł nadesłany/

Poprzedni artykułZbliża się Świdnicki Smaczny Weekend [KONKURS]
Następny artykułChciała sprzedać dwa rowery, straciła 4 tysiące złotych