Strona główna 0_Slider Widowisko „Robotrons – Niepokonani Aniołowie Galaktyki” już w sobotę w Świdnicy

Widowisko „Robotrons – Niepokonani Aniołowie Galaktyki” już w sobotę w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Chcecie zajrzeć w przyszłość? Jesteście gotowi przemierzyć wszechświat? Taka niezwykła podróż kosmicznym promem po galaktyce będzie możliwa już wkrótce w Świdnicy na interaktywnym spektaklu „Robotrons – Niepokonani Aniołowie Galaktyki”. Widowiskowe show dla dzieci zaplanowano 14 maja o godz. 17.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Dla naszych Czytelników mieliśmy do wygrania kilka podwójnych zaproszeń na to fantastyczne przedstawienie.

Jeśli chcesz podróżować po galaktyce, stać się członkiem drużyny astronautów i wypełnić niemożliwą do realizacji misję, zapraszamy na pokład!Przed nami fascynująca wyprawa promem kosmicznym, prowadzonym przez kapitan Alkionę i jej pomocnika androida Williego. Razem zrealizujemy tajną misję, odwiedzimy obce planety i poznamy ich mieszkańców, dowiemy się jak zbudowany jest wszechświat i weźmiemy udział w grach interaktywnych, przy pomocy specjalnej aplikacji! Przekonaj się, jak zaciera się granica między rzeczywistością i fantazją, a stalowi giganci stają się Twoimi przyjaciółmi! Myśl, decyduj i działaj! Tylko odwaga, poświęcenie i prawdziwa przyjaźń mogą uratować naszą galaktykę przed zagładą – zapowiada widowisko organizator.

NIEPOKONANI ANIOŁOWIE GALAKTYKI – technologiczne widowisko nowego formatu:
– spektakl dla całej rodziny
– mierzący 2,5 m GIGANCI
– interaktywno-edukacyjna koncepcja scenariusza
– projekcja video
– efektowny pokaz laserowy i świetlny
– znakomite efekty dźwiękowe

Przedstawienie „Robotrons – Niepokonani Aniołowie Galaktyki” charakteryzuje się kompletną innowacją, rozmachem oraz znakomicie rozwiniętą interakcją aktorów z widzami, której uwieńczeniem, a zarazem wielką atrakcją, zarówno dla dzieci jak i rodziców jest… wspólna sesja zdjęciowa z bohaterami – dodaje organizator.

Kosmiczne i interaktywne przedstawienie w Świdnicy zostanie zaprezentowane 14 maja. Spektakl rozpocznie się o godz. 17.00 w Świdnickim Ośrodku Kultury. Bilety do nabycia na stronie – https://bilety.sok.com.pl/

Więcej o spektaklu na profilu facebooka – https://www.facebook.com/robotronsmegashow/

Agencja Artystyczna „Medial” jest jedynym OFICJALNYM MANAGEMENTEM widowiska – ROBOTRONS – Niepokonani Aniołowie Galaktyki – na Polskę

Kto wygrał zaproszenie na spektakl w Świdnicy?
Dla naszych Czytelników mieliśmy kilka podwójnych zaproszeń na show „Robotrons” w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie należało odpowiedzieć na pytanie – Dlaczego chcieliby Państwo wybrać się na show „Robotrons – Niepokonani Aniołowie Galaktyki”? Najciekawsze odpowiedzi nagrodziło jury konkursowe. Po jednym podwójnym zaproszeniu otrzymali – Edyta Mossoń, Patryk Dworzyński, Malwina Charytanowicz oraz Magdalena Wyrzykiewicz. Gratulujemy! Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.

/materiały -Agencja Artystyczna „Medial” /
/oprac. red./

Poprzedni artykułDlaczego leasing przenosi się do internetu? Poznaj najnowszy trend w branży finansowej
Następny artykułArtystyczny wizerunek Czerwonego Barona wymazany [FOTO]