Strona główna Artykuł sponsorowany Dlaczego leasing przenosi się do internetu? Poznaj najnowszy trend w branży finansowej

Dlaczego leasing przenosi się do internetu? Poznaj najnowszy trend w branży finansowej

0
Cyfryzacja usług to dziś nie tylko kwestia możliwości i chęci usługodawców. To jeden z przewodnich trendów rynkowych ostatnich lat i coś, czego oczekują klienci. Jednym z przykładów udanego wejścia do sieci jest platforma leasingowa mAuto. Co zyskują przedsiębiorcy dzięki finansowaniu samochodów online?

Leasing online – czym różni się od tradycyjnego finansowania?
Czym różni się umowa leasingowa zawierana w internecie od tej tradycyjnej? Zasada działania finansowania się nie zmienia – jako leasingobiorca wynajmujesz pojazd w ramach dokonywania regularnych opłat leasingowych. Określasz czas trwania umowy oraz wpłatę wstępną, a na koniec auto możesz wykupić lub wymienić.

O przewadze internetowego leasingu świadczy natomiast prostota całego procesu. Doskonałym przykładem jest wirtualny salon mAuto. Umożliwia on wybór pojazdu i proste dostosowanie opcji finansowania, niczym w tradycyjny e-commerce. Jednocześnie oferuje szereg udogodnień, które dają przedsiębiorcom jeszcze więcej swobody.

Poznaj zalety cyfrowego leasingu
Dlaczego cyfrowy leasing w mAuto to rozwiązanie warte uwagi?

  • Wygoda – przez cały proces – od wyboru samochodu po zawarcie umowy, można przejść zdalnie. Nie musisz odwiedzać salonów w poszukiwaniu samochodu – możesz przeglądać oferty w przerwie od codziennych obowiązków. Na koniec, wybrany pojazd zostanie dostarczony pod umówiony adres – za darmo.
  • Szybkość – auta wybierasz za pomocą wyszukiwarki dostępnej na stronie mAuto. Dzięki dostępnym filtrom możesz precyzyjnie określić, jakiego samochodu potrzebuje Twoja firma. To znacząco przyspiesza cały proces i ogranicza oferty do tych, które spełnią Twoje oczekiwania.
  • Minimum formalności – każdą ofertę możesz dostosowywać do potrzeb i możliwości swojej firmy. Samodzielnie wybierasz okres finansowania, wysokość wkładu własnego (nawet 0% wartości auta), oraz zakres dodatkowych udogodnień. Kalkulator na stronie mAuto od razu wyliczy koszty raty leasingowej. Tak przygotowaną ofertę wysyłasz do nas, a resztą zajmą się konsultanci.
  • Szeroki wybór pojazdów – wirtualny salon leasingowy to szeroki dostęp do nowych i poleasingowych samochodów z całej Polski. Zyskujesz swobodę wyboru, jakiej nie oferuje żaden tradycyjny salon oraz komis. Wybrane pojazdy możesz obejrzeć online oraz na żywo w placówce mAuto. W przypadku pojazdów leasingowych uzyskujesz też wgląd w dotychczasową historię auta oraz dokumenty poświadczające o wysokiej jakości stanie technicznym.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułRozpoczyna walkę w obronie tytułu mistrza Polski [FOTO]
Następny artykułWidowisko „Robotrons – Niepokonani Aniołowie Galaktyki” już w sobotę w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]