Strona główna 0_Slider Przed nami Świdnicki Smaczny Weekend

Przed nami Świdnicki Smaczny Weekend [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Kuchnie z całego świata od amerykańskiej przez meksykańską i hiszpańską po tajską już w najbliższy weekend będzie można skosztować w Świdnicy. Na Rynku przysmaki na słono i na słodko zaserwuje kilkanaście cieszących się popularności food trucków. Wśród atrakcji przewidziano także dmuchańce dla dzieci, namioty z rzemiosłem i strefę chillout. Dla naszych Czytelników mieliśmy do wygrania vouchery na specjały z kulinarnego wydarzenia. Kto je otrzymał?
Sie Je FoodTruck – fot. Marcin Kaźmieruk

21 i 22 maja świdnicki rynek zamieni się w najsmaczniejsze miejsce w regionie. – Przygotowaliśmy dla Was Smaczny Weekend. Przez dwa dni będziecie mogli skosztować smakowitych efektów kunsztu szefów kuchni z całej Polski. Wśród specjałów znajdziecie m.in. tajski pad-thai, hiszpańskie Churros, amerykańskie burgery czy frytki rodem z Belgii. Zaserwujemy Wam również wyśmienite piwa rzemieślnicze i koncernowe. A to wszystko w towarzystwie przyjemnej dla ucha muzyki – zapraszają organizatorzy firma Food & Event.

Na świdnickim rynku zaparkuje kilkanaście popularnych food trucków. Przewidziano także dodatkowe atrakcje – dmuchańce dla dzieci, namioty z wyrobami rzemieślniczymi jak chociażby z naturalnymi kosmetykami czy ozdobnymi świecami oraz strefę chillout.

Świdnicki Smaczny Weekend
Sobota, 21 maja: 12:00 – 22:00
Niedziela, 22 maja: 12:00 – 21:00

Wstęp bezpłatny.

Kto wygrał vouchery na potrawę ze Świdnickiego Smacznego Weekendu?
Dla naszych Czytelników mieliśmy sześć voucherów na potrawy ze Świdnickiego Smacznego Weekendu. By wziąć udział w konkursie należało napisać – ulubione danie, a swój wybór uzasadnić w kilku zdaniach. Najciekawsze odpowiedzi nagrodziło jury konkursowe. Pojedyncze vouchery otrzymali – Agnieszka Wolańska, Mariusz Woźniak, Wiktoria Blicharz, Krzysztof Kołek, Patrycja Czernik i Chrystian Jędrzejewski. Gratulujemy! Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.

/red./
/Materiały – organizatora, facebook Sie Je FoodTruck/

Poprzedni artykułŚwidnica powalczy o tytuł Rowerowej Stolicy Polski
Następny artykułLekkoatletyczne zmagania wśród najmłodszych [FOTO]