Strona główna 0_Slider Maraton Fantastyczne Zwierzęta z nową częścią w Cinema3D

Maraton Fantastyczne Zwierzęta z nową częścią w Cinema3D [KONKURS]

0

Prawdziwa gratka dla fanów magii w każdym wieku! Niepowtarzalna okazja, by przeżyć na dużym ekranie niesamowite przygody bohaterów z filmowej serii „Fantastyczne zwierzęta” już 8 kwietnia w kinach sieci Cinema3D. Podczas maratonu zobaczymy też najnowszą część serii – „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”.

Czeka nas powrót do świata magii! Nadchodzi jedna z bardziej wyczekiwanych premier nadchodzącej wiosny, czyli „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”! Z czym zmierzą się czarodzieje znani z uniwersum Harry’ego Pottera? Tym razem profesor Dumbledore (Jude Law) będzie próbował powstrzymać potężnego czarnoksiężnika Grindelwalda (Mads Mikkelsen) przed przejęciem władzy nad światem czarodziejów. Powoła w tym celu specjalną drużynę. Czy wspólnie uda im się pokonać siły zła? Warto przekonać się 8 kwietnia o godzinie 22:00 w kinach sieci Cinema3D.

To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć na dużym ekranie także poprzednie części filmowej serii, opartej na scenariuszach autorstwa J.K. Rowling: „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” oraz „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda ”. Jedno jest pewnie – to będzie prawdziwie magiczny wieczór!

Podczas MARATONU FANTASTYCZNYCH ZWIERZĄT zaprezentowane zostaną trzy filmy:

– FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA I JAK JE ZNALEŹĆ
– FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: ZBRODNIE GRINDELWALDA
– FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: TAJEMNICE DUMBLEDORE’A

NMF: MARATON FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA odbędzie się 8 kwietnia (piątek) jednocześnie we wszystkich Cinema3D w Polsce (z wyłączeniem Cinema3D Kalisz i Cinema3D Gorzów Wielkopolski ). Godzina rozpoczęcia 22:00.

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

– brak możliwości rezerwacji biletów,
– bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Cinema3D,
przedsprzedaż rozpocznie się najpóźniej 18.03.2022

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

– filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami,
– nie prowadzimy „wielkiej dolewki”,
– w Wydarzeniu mogą uczestniczyć:

  • osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,
  • osoby pełnoletnie o ograniczonej zdolności do czynności prawnych – posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,
  • osoby w wieku powyżej 16 roku życia (ale mniej niż 18 rok życia) – posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,
  • osoby w wieku poniżej 16 roku życia – będące pod opieką przedstawiciela ustawowego (za okazaniem stosownego dokumentu).

Uczestnik jest zobowiązany do okazania dokumentu potwierdzającego wiek. W przypadku braku wymaganego dokumentu obsługa kina może nie wyrazić zgody na udział w Wydarzeniu.

Wygraj zaproszenie na Maraton Fantastyczne Zwierzęta w Cinema3D w Świdnicy!

Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na Maraton Fantastyczne Zwierzęta w Cinema3D w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „Maraton” na adres [email protected] do 25 marca do godz. 10.00. W wiadomości należy odpowiedzieć na pytanie – Jaka jest Twoja ulubiona postać lub stworzenie z serii „Fantastyczne zwierzęta”? (Wyjaśnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/oprac. red./
/materiały – Cinema3D/Multikino/

Poprzedni artykułKolejne place zabaw udostępnione dla dzieci [FOTO]
Następny artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Plac Grunwaldzki