Do karambolu z udziałem pięciu samochodów osobowych i busa doszło w czwartkowy ranek na skrzyżowaniu ulic Esperantystów i Sikorskiego w Świdnicy.

Do wypadku z udziałem sześciu pojazdów doszło o godzinie 7.32. Na miejsce skierowano policję, straż pożarną i pogotowie ratunkowe.
– Do kolizji doprowadził 64-letni kierowca busa. Mężczyzna jest trzeźwy, nie był też pod wpływem środków odurzających. Żaden z uczestników nie odniósł obrażeń. Ustalamy okoliczności zdarzenia – mówi Magdalena Ząbek, rzecznik prasowy KPP w Świdnicy.
/red./
fot. Dariusz Nowaczyński, mn





![Poszukiwacze odkryli granat, pociski i karabin [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/znaleziska-100x75.jpg)


![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)
![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Wyjątkowy koncert trzech znakomitych artystów wkrótce w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)