Strona główna 0_Slider Zaproś babcię i dziadka do kina!

Zaproś babcię i dziadka do kina! [KONKURS]

0

Już 21 i 22 stycznia nasi ukochani dziadkowie będą obchodzić swoje święto. Dzień Babci i Dziadka to idealna chwila, by złożyć im życzenia i podziękować im za wszystko, co dla nas robią i za to, że po prostu są z nami. Z pewnością się ucieszą z najdrobniejszego wyrazu pamięci, a może sprawi im też radość na przykład wspólne wyjście do kina. Wygraj zaproszenia do Cinema3D w Świdnicy i zaproś babcię, dziadka do kina!

Zapraszamy do „szybkiego” konkursu przygotowanego z okazji Dnia Babci i Dziadka. Można w nim zdobyć aż 8 biletów do kina Cinema3D w Świdnicy i sprawić radość naszym ukochanych seniorom wybierając się wspólnie z nimi na premierowy film. Być może zainteresuje naszych dziadków kontynuacja kultowej polskiej komedii „Kogiel-Mogiel” już w czwartej odsłonie lub wchodzący na wielkie ekrany film „Gierek” czyli historia życia I sekretarza KC PZPR w latach 1970-1980? Filmowe nowości w świdnickim kinie można sprawdzić na stronie: www.cinema3d.pl

By wziąć udział w zabawie i otrzymać od nas bilety do kina wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „Dzień Babci i Dziadka” na adres [email protected]. W wiadomości należy napisać – życzenia dla naszych ukochanych dziadków (własnego autorstwa). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Na zgłoszenia konkursowego czekamy tylko do jutra, 21 stycznia 2022 roku do godz. 10.00. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/red./

Poprzedni artykułGospodarze nie byli zbyt gościnni… [FOTO]
Następny artykułKarambol na skrzyżowaniu Sikorskiego z Esperantystów [FOTO]