Strona główna 0_Slider Wielkie odliczanie do premiery Matrix 4. Zobacz filmy z kultowej serii na...

Wielkie odliczanie do premiery Matrix 4. Zobacz filmy z kultowej serii na minimaratonie [KONKURS CINEMA3D]

0

Przeżyj jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego roku na sali kinowej! „MATRIX ZMARTWYCHWSTANIA” już wkrótce zabierze w niezwykłą przygodę wszystkich fanów kultowej serii sci-fi. Najnowszy film w reżyserii Lany Wachowskiej wejdzie do kin 22 grudnia. Zanurz się w świecie Matrixa na specjalnym wydarzeniu kinowym przygotowanym w Cinema 3D. Dla naszych czytelników mamy do wygrania jedną podwójną wejściówkę na tą filmową ucztę. 

Z okazji tej wyjątkowej premiery Cinema3D przygotowało specjalną niespodziankę. W ramach NMF: MINIMARATONU MATRIX wyświetlone zostaną dwa tytuły: „MATRIX ZMARTWYCHWSTANIA” oraz pierwsza część kultowej serii –  „MATRIX” z 1999 roku. To wyjątkowa szansa, by na dużym ekranie Cinema3D zobaczyć dzieło, które na zawsze odmieniło oblicze światowej kinematografii!

Zaprezentowane zostaną dwa filmy:
– MATRIX
– MATRIX ZMARTWYCHWSTANIA

*** Więcej informacji ***
www.cinema3d.pl

NMF: Minimaraton Matrix odbędzie się 22 grudnia (środa)
Godzina rozpoczęcia: Rozpoczęcie o 19:00

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

– brak możliwości rezerwacji biletów,
– bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Cinema3D,
– przedsprzedaż rozpocznie się najpóźniej 3 grudnia.

Wygraj wejściówkę na Minimaraton Matrix w kinie!
Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na NMF: Minimaraton Matrix w Cinema3D w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „Matrix” na adres [email protected] do 17 grudnia do godz. 10.00. W wiadomości należy napisać – ulubioną postać z serii Matrix i uzasadnić swój wybór w kilku zdaniach. E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/oprac. red./
/Materiały – Cinema3D/Multikino/

Poprzedni artykułKolejne szkoły z laboratoriami przyszłości
Następny artykułCzołowe zderzenie na Łącznej. Jedna z kierujących kompletnie pijana [FOTO]