Strona główna 0_Slider „Ze Straussem przez Wiedeń” w Świdnicy. Kto wygrał zaproszenie na koncert?

„Ze Straussem przez Wiedeń” w Świdnicy. Kto wygrał zaproszenie na koncert? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Cudowna muzyka, przepiękne głosy, wspaniali instrumentaliści i wyjątkowy klimat – to wszystko już wkrótce w Świdnickim Ośrodku Kultury! Koncert „Ze Straussem przez Wiedeń” zaplanowano na 28 listopada. Dwa podwójne zaproszenia można było wygrać w naszym konkursie. Kto je otrzymał?

„Ze Straussem przez Wiedeń” to koncert z muzyką pełną niezapomnianych wrażeń! To także spotkanie z mistrzami opery i operetki – z Puccinim, Leharem, Kalmanem oraz królem walca – Straussem. W ten wieczór usłyszą Państwo utwory od lat bawiące całe pokolenia. W programie najbardziej znane i lubiane arie i duety, takie jak „Wielka sława to żart”, „Usta milczą, dusza śpiewa”, „W rytm walczyka” w wykonaniu utalentowanych młodych artystów – laureatów prestiżowych konkursów, koncertujących na co dzień zarówno w Polsce, jak i za granicą. W taneczny nastrój wprawią Państwa walce, polki i czardasze zagrane przez kameralny zespół instrumentalny. Nie zabraknie również wirtuozowskich popisów, jak choćby skrzypcowy „Czardasz” Montiego.

Najpiękniejsze melodie do dziś roznoszące się echem po ulicach Wiednia, podane z dużą dozą elegancji i dobrego smaku, ale i z poczuciem humoru – tego koncertu nie można przegapić!

Wydarzenie muzyczne rozpocznie się 28 listopada 2021 o godz. 17.00 w Teatrze Miejskim w Świdnicy

Bilety w cenie 75zł do nabycia w kasie ŚOK’u oraz w serwisach:

(bilety grupowe tel. 609 047 163 lub [email protected] )

Organizatorem koncertu jest Agencja Artystyczna MUZYKA’n’TY
Więcej na facebooku: www.facebook.com/agencja.muzykanty

Kto wygrał zaproszenie na wyjątkowy koncert w Świdnicy?
Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne zaproszenia na koncert „Ze Straussem przez Wiedeń” w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie należało wysłać do nas zgłoszenie i w wiadomości napisać  – Dlaczego chciałbyś/chciałabyś wybrać się na ten koncert? Jury konkursowe wyłoniło laureatów. Po jednym podwójnym zaproszeniu na to wyjątkowe  muzyczne wydarzenie otrzymały – Beata Wróbel i Ewelina Burdek. Gratulujemy i jednocześnie dziękujemy za wszystkie przesłane do nas zgłoszenia konkursowe. Zapraszamy też do kolejnych konkursów portalu Świdnica24.

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.

/oprac. red./
/Materiały organizatora/

Poprzedni artykułLiczymy na przełamanie, w sobotę walczymy z Nysą
Następny artykułSprawdź światła w samochodzie. Bezpłatne badania na wybranych stacjach diagnostycznych