Strona główna Bez kategorii Znów powalczą nocą o pobicie rekordu

Znów powalczą nocą o pobicie rekordu

0

Po raz piąty pływacy spotkają się na krytym basenie w Żarowie, by ustanowić rekord przepłyniętych długości. Do pobicia jest dystans 77 km i 525 metrów. Każdy chętny w piątek, 29 października będzie mógł zmierzyć się z wyzwaniem. Sportowe wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19.00 i potrwa do 23:00.

Dla najlepszej kobiety oraz mężczyzny czekają nagrody, ufundowane przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, które jest organizatorem wydarzenia. Dodatkowo wyróżnimy najmłodszego i najstarszego uczestnika wydarzenia. Każdy zawodnik przez 30 minut musi przepłynąć jak największą ilość długości basenu. Udział w zawodach sportowych jest płatny i wynosi 10 złotych. Opłatę wpisową dokonuje się w dniu zawodów w kasie krytej pływalni.

Na pływaków czekają pamiątkowe medale, batony energetyczny, woda i słodki poczęstunek. Wśród uczestników w dniu wydarzenia o godz. 23:00 rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe (do odbioru w dniu zawodów oraz do dnia 7.11.2021 w kasie krytej pływalni w Żarowie). Zawodnicy mogą korzystać z pływalni od godz. 19:00 do 23:00.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeBkduOKhtYK6CUCxSPB76Z85TXtJWqayVtj4-17p4nsizmkQ/viewform

Regulamin imprezy: nocne_plywanie_2021_regulamin

/GCKiS/

Poprzedni artykułW Strzegomiu powstaje kompleks specjalnych mieszkań
Następny artykułKolejny oszukany przy próbie sprzedaży internetowej. Stracił 2 000 zł