Strona główna 0_Slider Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA3D]

0

Sprawdź, jakie filmy będzie można obejrzeć w świdnickim kinie CINEMA3D od 29 października do 4 listopada 2021r.

NMF: MARATON HALLOWEEN-29.10 godz.22.00
Gotowi na odrobinę strachu? Kolejna edycja legendarnego maratonu horrorów znowu nawiedzi Cinema3D ! Już 29 października od 22:00 zapraszamy wszystkich wielbicieli kina grozy na MARATON HALLOWEEN. Pokażemy Wam cztery horrory, z których każdy zaprezentuje Wam inne oblicze strachu. Będzie krwawo, ale i z pomysłem. W repertuarze: – premierowo „Poroże”, czyli klimatyczny creature-feature z małomiasteczkową tajemnicą w tle – „Censor”, czyli powrót do lat 80. i krwawych scen na kasetach VHS – „Psycho Goreman”, czyli niby film dla dzieci, a tak naprawdę hołd dla kiczu i efektów praktycz-nych – „Dom nocny”, czyli pełen psychologicznej grozy dreszczowiec o wdowie mieszkającej w wielkim domu na odludziu. MARATON HALLOWEEN rozpoczynamy 29 października o 22:00. Czy odważycie się spędzić całą noc z horrorami? Do zobaczenia na ciemnej sali kinowej! Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

MASZA I NIEDŹWIEDŹ w Cinema3D – po raz pierwszy na wielkim ekranie – PORANKI-30.10, 31.10 godz.10.00 i 11.00
To mogło zdarzyć się tylko w bajce: na mroźnym pustkowiu mieszka mała dziewczynka, która przyjaźni się z wielkim, pociesznym niedźwiedziem. I zdobywa serca małych widzów na całym świecie osiągając rekordy popularności. Teraz po raz pierwszy w Polsce można oglądać „Maszę i Niedźwiedzia” na wielkim ekranie: tylko w Multikinie i Cinema3D zaprezentujemy najpopularniejsze epizody animowanej serii, a Masza specjalnie dla małych kinomanów zaśpiewa kilka piosenek, których widzowie jeszcze nie mieli okazji posłuchać!

MÓJ PRZYJACIEL WAMPIR-PREMIERA-29.10
Francja; Animacja\Familijny; od 6 lat 90 min.

Chociaż wygląda na dziesięciolatka, to tak naprawdę ma już ponad 300 lat! Mały Wampirek – bo o nim mowa – od stuleci mieszka w tym samym nawiedzonym domu. I chociaż każdego dnia może liczyć na towarzystwo wesołej ferajny straszydeł, to tak naprawdę, coraz częściej, bywa potwornie samotny. W tej sytuacji ma tylko jedno marzenie. Pójść do szkoły i poznać inne dzieci. Niestety rodzice nie pozwalają mu opuszczać rezydencji, twierdząc, że świat na zewnętrz jest pełen niebezpieczeństw. Nie przekonuje to jednak Wampirka, który wspierany przez wiernego buldoga Fantomasza, potajemnie wymyka się na poszukiwanie przyjaciół. W trakcie swoich wędrówek pozna nieco strachliwego chłopca Michaela, ale też przyciągnie uwagę Gibbusa – starego wroga jego wampirzej rodziny. Czy stawiający pierwsze kroki w świecie ludzi Wampirek poradzi sobie i czy znajomość z nowym kolegą pozwoli mu ochronić bliskich? Przekonacie się już wkrótce, kiedy tylko zapadnie zmrok.

10.15*  14.40
* Brak seansu w poniedziałek

POROŻE-PREMIERA-29.10
USA; Horror; od 15 lat  100 min.

Nauczycielka z małego amerykańskiego miasteczka (Keri Russell) i jej brat (Jesse Plemons), lokalny szeryf, odkrywają, że jeden z uczniów (Jeremy T. Thomas) skrywa niebezpieczny sekret, który może mieć przerażające konsekwencje.

19.15

DIUNA
USA; Akcja/Science-Fiction; od 15 lat  155 min.

Diuna opowiada historię niezwykłej, pełnej przygód i emocji podróży Paula Atreidesa. Temu genialnemu i utalentowanemu młodemu człowiekowi pisane jest wspaniałe przeznaczenie, którego on sam nie jest w stanie pojąć. Najpierw jednak Paul musi się udać na najbardziej niebezpieczną planetę we wszechświecie, żeby ratować rodzinę i rodaków. Na planecie wybucha zażarty konflikt o dostęp do niewystępującej nigdzie indziej, najcenniejszej ze znanych substancji. Wyzwala ona w ludziach ich największy potencjał. Ale wojnę przetrwają tylko ci, którzy pokonają swój strach.

Piątek-11.50  15.00  18.10  20.40
Sobota, Niedziela-13.55  17.05  20.15
Poniedziałek-14.25  17.05  20.15
Wtorek, Środa-10.45  13.55  17.05  20.15
Czwartek-10.30  13.40  19.45  20.45

RODZINA ADDAMSÓW 2
Inne; Animacja; od 5 lat 87 min.

Rodzina Addamsów, po przeprowadzce do New Jersey, musi stawić czoło wyzwaniom XXI wieku. A także wścibskiej, sprytnej i chciwej prezenterce telewizyjnej Margaux Needler. W dodatku Addamsowie szykują się do wielkiej rodzinnej uroczystości…

Poniedziałek- 14.55
Pozostałe dni- 12.00*  14.10
* Brak seansu w piątek

RON USTERKA-PREMIERA-22.10.2021
USA; Animacja; od 5 lat 107 min.

„Ron usterka” wytwórni 20th Century Studios i Locksmith Animation to historia Barneya, społecznie wycofanego gimnazjalisty i Rona, jego nowego, chodzącego i mówiącego robota, który ma być jego „Najlepszym przyjacielem z pudełka”. Przezabawne awarie Rona, rozgrywające się na tle ery mediów społecznościowych, wprowadzają ich w pełną akcji podróż, w której chłopiec i robot odkryją prawdziwą przyjaźń.

Piątek-12.25  16.50
Poniedziałek-16.50
Pozostałe dni-10.00  12.20  16.50

FURIOZA-PREMIERA-22.10.2021
Polska; Dramat; od 15 lat 139 min.

„Furioza” to sensacyjne kino bez lukru, które wynosi ramy gatunku w zupełnie nowy wymiar. Fascynująca historia o całkowitym oddaniu się pasji, która może być zgubna i doprowadzić do ekstremalnych decyzji, po których nie ma już odwrotu. Ile jest wart honor, czym jest lojalność i kodeks gangsterów? Za co kochają ich dziewczyny? Czy kobieta może odwrócić zasady gry w męskim systemie wartości?

14.50* 17.50  20.50
* Brak seansu w poniedziałek

AINBO-STRAŻNICZKA AMAZONII
USA/Peru; Animacja/Komedia; od 5 lat  84 min.

Ainbo dorasta w małej wiosce ukrytej w prastarej części amazońskiej dżungli. Pewnego dnia ze zdumieniem odkrywa, że raj, w którym żyje, jest zagrożony, a jej plemię to bynajmniej nie jedyni ludzie na świecie. Wkrótce Ainbo będzie musiała bronić swego ludu przed chciwością, zniszczeniem i sługami podstępnego władcy ciemności. Kierowana przez ducha zmarłej mamy, mająca za towarzyszy oswojone zwierzęta – pancernika i tapira-obżartucha, Ainbo zrobi wszystko, żeby uratować swych ludzi i ocalić dziewiczą przyrodę Amazonii. Nieoceniona okaże się szczypta magii, pomoc oddanych przyjaciół oraz wsparcie przedwiecznego żółwia Motelo Mama.

10.00*
* Brak seansu w piątek, poniedziałek i środę

VENOM 2: CARNAGE-PREMIERA-15.10
USA; Akcja/Science-Fiction; od 15 lat  97 min.

Venom to jedna z najważniejszych, najbardziej złożonych postaci Marvela. Opowiada o dziennikarzu Eddie’m Brocku (Tom Hardy), którego ciało w wyniku eksperymentu scaliło się z obcą formą życia – Venomem. W drugiej części poznamy Carnage’a (Woody Harrelson). Jest to jeden z najbardziej znanych czarnych charakterów Marvela. Reżyserem produkcji jest Andy Serkis.

16.20  18.30  21.30

RODZINKA RZĄDZI
USA; Animacja/Komedia  107 min.

„Rodzinka rządzi” to kontynuacja nominowanej do Oscara® przebojowej, animowanej komedii „Dzieciak rządzi” ze studia DreamWorks Animation. Bracia Templeton – Tim i jego mały braciszek , Ted – stali się dorośli i oddalili się od siebie. Tim ma teraz żonę i jest ojcem. Ted jest prezesem funduszu hedgingowego. Tim i jego żona, Carol (żywicielka rodziny), mieszkają na przedmieściach ze swoją super-inteligentną 7-letnią córką Tabithą i uroczą, małą Tiną. Tabitha ubóstwia swojego wuja Teda i chce stać się taki jak on. Mała Tina ujawnia, że jest – ta-da! – tajną agentką BabyCorp z misją odkrycia mrocznych sekretów szkoły Tabithy i jej tajemniczego założyciela, dr. Erwina Armstronga. Dzięki niej bracia Templeton zjednoczą się w nieoczekiwany sposób i odkryją, co naprawdę ma znaczenie.

Poniedziałek-14.00
12.25*
* Brak seansu w piątek i poniedziałek

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

/Materiały: Cinema3D/

Poprzedni artykułEndometrioza. Odczarować chorobę, pomóc kobietom
Następny artykułLicealna sala gimnastyczna odnowiona i ocieplona