Strona główna 0_Slider Maraton filmowy z Jamesem Bondem w Cinema 3D

Maraton filmowy z Jamesem Bondem w Cinema 3D [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0
Cała noc z Jamesem Bondem? To możliwe… w CINEMA 3D! Najsłynniejszy agent Jej Królewskiej Mości wraca na wielki ekran wraz z premierą „Nie czas umierać”. 25. odsłona przygód 007 jest jednocześnie ostatnią z Danielem Craigiem w roli głównej. Tą wyczekiwaną premierę i nie tylko będzie można zobaczyć już 30 września na Maratonie Jamesa Bonda. Dla naszych Czytelników mieliśmy do wygrania jedno podwójne zaproszenie na to specjalne, kinowe wydarzenie.

Z okazji premiery „Nie czas umierać” CINEMA 3D zaprasza wszystkich fanów kina sensacyjnego na maraton Jamesa Bonda z trzema filmami, w tym debiutującą na ekranach najnowszą częścią cyklu. Start – czwartek, 30 września już od godz. 19.00!

Podczas maratonu zagrane zostaną:

  •  „Skyfall”, czyli jedną z najlepiej ocenianych odsłon serii, w której Bond mierzy się ze swoją przeszłością.
  • „Spectre”, czyli wielki powrót Ernsta Stavro Blofelda, arcywroga 007, w którego brawurowo wcielił się Christoph Waltz.
  • oraz premierowo „Nie czas umierać”, czyli pożegnanie Daniela Craiga z kultową rolą.

Więcej informacji  na: https://www.cinema3d.pl/swidnica/

Kto wygrał zaproszenie na Noc z Jamesem Bondem w Cinema3D w Świdnicy?
Dla naszych Czytelników mieliśmy jedno podwójne zaproszenie na NMF: Maraton Jamesa Bonda 30 września w świdnickim Cinema3D. By wziąć udział w konkursie wystarczyło przesłać do nas odpowiedź na pytanie – Która część Jamesa Bonda najbardziej Ci się podobała i dlaczego? (wyjaśnij w kilku zdaniach). Jury konkursowe postanowiło nagrodzić zaproszeniem – Filipa Piechowiaka. Gratulujemy! Jednocześnie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i zapraszamy do kolejnych konkursów organizowanych na portalu Swidnica24.pl. Regulamin konkursów organizowanych na portalu Swidnica24 znajdziesz TUTAJ.

/Materiały:Cinema3D/

Poprzedni artykułObiadu nie będzie, potrawa się spaliła
Następny artykułKiermasz w świdnickim schronisku dla zwierząt już w niedzielę!