Strona główna 0_Slider Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA3D]

0

Sprawdź, jakie filmy będzie można obejrzeć w świdnickim kinie CINEMA3D od 24 do 30 września 2021r.

PREMIERY:

NIE CZAS UMIERAĆ- PREMIERA-SIEDEM MINUT PO PÓŁNOCY-30.09.2021
USA/Wielka Brytania ; Akcja/Sensacyjny   164 min.

James Bond wycofał się z czynnej służby i spokojnie spędza czas na Jamajce. Tymczasem jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Chodzi o uprowadzonego naukowca, którego trzeba wyrwać z rąk porywaczy. Misja okazuje się o wiele bardziej zdradziecka, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego przestępcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

NMF:JAMES BOND-30.09.2021 godz. 19.00
Podczas maratonu zagramy: – „Skyfall”, czyli jedną z najlepiej ocenianych odsłon serii, w której Bond mierzy się ze swoją przeszłością. – „Spectre”, czyli wielki powrót Ernsta Stavro Blofelda, arcywroga 007, w którego brawurowo wcielił się Christoph Waltz. – oraz premierowo „Nie czas umierać”, czyli pożegnanie Daniela Craiga z kultową rolą. NMF: MARATON JAMESA BONDA odbędzie się 30 września (czwartek) w wybranych kinach Cinema 3D. Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

RODZINKA RZĄDZI-POKAZY PRZEDPREMIEROWE 25.09 i 26.09  godz. 12.05
USA; Animacja/Komedia  107 min.

„Rodzinka rządzi” to kontynuacja nominowanej do Oscara® przebojowej, animowanej komedii „Dzieciak rządzi” ze studia DreamWorks Animation. Bracia Templeton – Tim i jego mały braciszek , Ted – stali się dorośli i oddalili się od siebie. Tim ma teraz żonę i jest ojcem. Ted jest prezesem funduszu hedgingowego. Tim i jego żona, Carol (żywicielka rodziny), mieszkają na przedmieściach ze swoją super-inteligentną 7-letnią córką Tabithą i uroczą, małą Tiną. Tabitha ubóstwia swojego wuja Teda i chce stać się taki jak on. Mała Tina ujawnia, że jest – ta-da! – tajną agentką BabyCorp z misją odkrycia mrocznych sekretów szkoły Tabithy i jej tajemniczego założyciela, dr. Erwina Armstronga. Dzięki niej bracia Templeton zjednoczą się w nieoczekiwany sposób i odkryją, co naprawdę ma znaczenie.

ŻEBY NIE BYŁO ŚLADÓW-PREMIERA-24.09
Polska ; Dramat; od 15 lat 160 min.

Polska, 1983 roku. W kraju wciąż obowiązuje, mimo zawieszenia, wprowadzony przez komunistyczne władze stan wojenny, mający na celu zduszenie solidarnościowej opozycji. 12 maja Grzegorz Przemyk, syn opozycyjnej poetki Barbary Sadowskiej, zostaje zatrzymany i ciężko pobity przez patrol milicyjny. Przemyk umiera po dwóch dniach agonii. Jedynym świadkiem śmiertelnego pobicia jest jeden z kolegów Grzegorza, Jurek Popiel, który decyduje się walczyć o sprawiedliwość i złożyć obciążające milicjantów zeznania. Początkowo aparat państwowy, w tym Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, bagatelizuje sprawę. Jednak gdy ponad 20 tysięcy ludzi przemaszeruje przez ulice Warszawy za trumną Przemyka, władza decyduje się użyć wszelkich narzędzi przeciwko świadkowi i matce zmarłego, aby ich skompromitować i zapobiec złożeniu przez Jurka zeznań w sądzie. Rozpoczyna się, nadzorowana osobiście przez Ministra Spraw Wewnętrznych, generała Czesława Kiszczaka, operacja „Junior”, której głównym celem jest powstrzymanie Jurka przed ujawnieniem prawdy oraz zrzucenie winy na sanitariuszy, którzy wieźli Przemyka po pobiciu na pogotowie.

11.00*  14.20  17.10  20.30

* Seans w piątek, sobotę i niedzielę

JAK ROZMAWIAĆ Z PSEM -PREMIERA-24.09
USA; Familijny/Komedia; od 7 lat   91 min.

Olivier ma 12 lat i jest technologicznym geniuszem. Jego najlepszym przyjacielem jest pies o imieniu Henry. Niestety chłopiec nigdy nie wie co kołacze się po głowie zwierzaka, gdy ten do niego szczeka. To się jednak zmieni! Pewnego dnia Olivier przeprowadza tajemniczy eksperyment, w wyniku którego między czworonogiem a jego właścicielem nawiązuje się telepatyczna więź. Od tej pory chłopiec słyszy myśli własnego psa, dzięki czemu mogą ze sobą normalnie rozmawiać. Szybko się okazuje, że ta dwójka ma ze sobą mnóstwo wspólnego, a na pierwszym miejscu jest miłość do naleśników! Za rogiem czyha jednak niebezpieczeństwo – na trop chłopca i jego psa wpadają podejrzani ludzie, którym bardzo zależy na poznaniu tajników telepatycznego eksperymentu. Olivier i Henry ruszają do akcji! Zaczyna się przygoda pełna humoru, zwrotów akcji i wielkiej przyjaźni.

11.40*  13.50  16.00

* Brak seansu w poniedziałek i wtorek

MAŁA WIELKA STOPA 2
Belgia/Francja; Animacja/Komedia  89 min.

Pamiętacie Adama, który odkrył, że jego zaginiony ojciec jest potomkiem legendarnego Yeti? Okazało się, że Adam też odziedziczył po nim niesamowite zdolności, które teraz bardzo mu się przydadzą. Jego tata, który dzięki wielkiej popularności pomaga chronić przyrodę, wyrusza na ratunek mieszkańcom dalekiego rezerwatu. Tutejsze zwierzęta zagrożone są wyginięciem, bo bezduszne szefostwo wielkiej firmy paliwowej zamierza w samym środku puszczy zbudować wielką fabrykę. Od wyjazdu ojciec nie daje znaku życia, więc Adam zbiera swoją rodzinę i kosmatych przyjaciół z niedźwiedziem Burym i szopem Huncwotem na czele, by wyruszyć z misją ratunkową. To co odkryją w dalekiej puszczy, zjeży im włos na głowie i futro na grzbiecie. Będą musieli użyć wszystkich swych ludzkich i zwierzęcych talentów, by pokonać intruzów, odnaleźć zaginionego ojca i ocalić rezerwat.

12.05  16.45* – seanse w piątek, poniedziałek  i czwartek
10.00  17.05 – seanse w sobotę i niedzielę
16.55-seans w środę

* Seans we wtorek

NAJMRO.KOCHA, KRADNIE, SZANUJE.
Polska; od 15 lat; Komedia/Akcja  96 min.

„Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” to komedia akcji inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, legendarnego celebryty półświatka, który ośmieszał władze PRL wymykając się 29 razy organom ścigania. Kobiety go kochały, a mężczyźni podziwiali. Milicja dawała za głowę Najmrodzkiego milionowe nagrody, a jego brawurowe wyczyny śledziła cała Polska. W filmie „Najmro” wraz ze swoją ferajną obrabia Pewexy, żeby żyć kolorowo w czasach, w których wszystko jest szare i zakazane. Ponad wszystko kocha wolność i dobrą zabawę. Choć żyje w świecie najpiękniejszych kobiet, najszybszych samochodów i wielkich pieniędzy, poznaje dziewczynę, dla której chce wszystko zmienić. Tylko czy będzie potrafił?

17.40  20.00

SMALL WORLD
Polska; Dramat/Kryminał; od 15 lat  117 min.

W tajemniczych okolicznościach, sprzed rodzinnego domu, zostaje uprowadzona dziewczynka. Do czego będzie zdolny policjant, prowadzący śledztwo w sprawie?

14.10  18.10  20.45 – seanse w piątek, poniedziałek i wtorek
14.30  18.10  20.45- seanse w sobotę i niedzielę
14.20  18.10 20.45-seanse w środę
14.10  18.50  21.25- seanse w czwartek

* Seans tylko w sobotę zamiast 14.45

TEŚCIOWIE
Polska; Komedia  od 15 lat; 81 min.

Szalona opowieść o tym, co się może wydarzyć, gdy puszczają nerwy. To film o konfrontacji dwóch światów, która doprowadzi do łez nie tylko bywalców wesel.

19.00  19.10*
22.20-seans tylko w czwartek zamiast godz.19.00

* Seans tylko w sobotę i niedzielę zamiast godz. 19.00

PSI PATROL FILM
USA; Familijny 86 min.

Film animowany zrealizowany na podstawie popularnego serialu „Psi patrol”. To opowieść o bohaterskich pieskach i o chłopcu którzy niosą pomoc potrzebującym.

11.00  13.00  15.05
10.00-seans tylko w piątek zamiast godz. 11.00
12.05-seans tylko we wtorek zamiast godz. 13.00
12.15-seans tylko w środę zamiast godz. 11.00

SHANG-CHI I LEGENDA DZIESIĘCIU PIERŚCIENI
USA; od 13 lat; Przygodowy/Sensacyjny 132 min.

W nowym filmie studia Marvel „Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni” Simu Liu wciela się w Shang-Chi, który musi zmierzyć się z przeszłością, po tym, jak zostaje wciągnięty w sieć tajemniczej organizacji Dziesięciu Pierścieni. W filmie występują także Tony Leung jako Wenwu, Awkwafina jako przyjaciółka Shang-Chi – Katy i Michelle Yeoh jako Jiang Nan, a także Fala Chen, Meng’er Zhang, Florian Munteanu i Ronny Chieng.

21.00-brak seansu w czwartek
21.10-seans w sobotę i niedzielę zamiast 21.00

*Seans tylko w sobotę i niedzielę zamiast godz.12.00

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

/Materiały: Cinema3D/

Poprzedni artykułTłumaczenia – dlaczego warto skorzystać z pomocy specjalistów?
Następny artykułJak wybrać rozkładany stół w dobrych pieniądzach. Promocje z Bodzio na meble do salonu i kuchnie